Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák? Gyermekeitek apukáját...

Anyukák? Gyermekeitek apukájától kaptatok nőnapra virágot/ajándékot ma?

Figyelt kérdés
Én azt kaptam, hogy este 6 órára ígérte a párom, hogy haza jön, de még se híre, se hamva:((((
2010. márc. 8. 20:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%
Csak röhög?Erre te?Hát én elképzelem magam ebben a szituációban,hogy azt mondja 6-ra hazajön beállít 3 órával később én tajtékoznék,kérdezném hol volt ő meg csak nevetne...áh tuti nekimennék.
2010. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen a párod! Ne keseredj el azon, hogy nem kaptál semmit, gondolom nem is ez lett volna a lényeg... legalább mondta volna.


Én kaptam egy picike bögrét szívekkel, love felírattal, benne pici macit, de nekünk ma van az évfordulónk, szerintem azért kaptam.

2010. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Ezt a "nemjön haz időben" már hónapok óta csinálja. Átlag 2-3 órát késik, ha hívom 3óra késés után, válasza: "mondjad, miért hívtál?"

Egyébként hülyít, hogy minde rendben van, hogy szeret.

Dehát egész másképpen viselkedik.

Szarba néz szerintem, ezek szerint.

Tiszta ideg vagyok most is és borzasztóan szomorú.

Elcsábított albérletbe, hogy édes hármasban milyen jó lesz-előtte anyunál-saját lakásban laktunk-na azóta méginkább szarik rám.

Már alig hoz haza pénzt, max. havi 50 e ft-ot, alig dolgozik, mégsincs sosem itthon.

Sokszor gondolkodom azon, hogy jobb lenne hazaköltöznöm, jobb lenne nélküle, dehát ebbe a lakásban van minden értékem, bútorom, mindenem. Egyedül annyira nehéz....

Mit tennétek a helyemben?

Főzök, mosok, vasalok, pakolok folyamatosan helyette. Éjjel is éjjel 1-2-ig netezik.....

2010. márc. 8. 21:56
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom.Azt hittem ez egyszeri eset,hogy ennyit késett.Gondolom beszéltél már vele erről,igaz írtad is,hogy mindig mondja,hogy szeret,de hát ez így nem normális dolog.Ha tényleg ilyen,nem jár haza csak este,nem foglalkozik veletek én tuti elhagynám.Tudom,hogy egyedül nehéz.Segítséged nincs?Bp-en laktok?
2010. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Anyun kívül nemigen van segítség. Hát ő is közel 70 éves. Igen, Bp-en.
2010. márc. 8. 22:08
 26/33 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet ill.annyival rosszabb,hogy nekem nem nagyon van hová mennem.Most viszont bocsi,de mennem kell,összeesek olyan fáradt vagyok.Ha gondolod írj privit.
2010. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy hazaköltöznék. Az értékeidet szépen hazaviszed anyudhoz. Mivel párod úgysincs otthon egész nap, többször is tudsz fordulni, sőt a nagyobb bútorokhoz hívhatsz költöztetőt. Azután párod este 9-kor (vagy amikor előkerül) hazamehet az üres lakásba és elkezdhet gondolkodni. Már csak figyelmeztetésnek is jó lenne, mert nem jó az állandó őrlődés. A kicsinek sem jó - főleg neki nem. Nem elég szegénynek hogy az apja olyan amilyen, az anyukája is folyton szomorú, feszült. Ennél jobbat érdemeltek!!! Sajnos vannak olyan pasik akik csak birtokolni akarják a párjukat, nem szeretni és tisztelni.
2010. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én biztosan kérdőre vonnám, hogy van-e valakije? Ezek bizony elég rossz jelek. Megmondanám neki, ha nem változat, akkor anyukámhoz költözöm.
2010. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mind a ketten kaptunk(én és a lányunk,16 hónapos)Igaz,előtte este beszélgettünk ilyesmi dolgokról.Amúgysem az a nagy virágadós pasi.2x kapok virágot 1 évben,nőnapokor+ az évfordulonkon.
2010. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.Bocsi,most olvastam vissza a válaszokat.Én is költöznék vissza a helyedben anyukámhoz,pláne,ha el is fértek ketten a gyekőccel normálisan.Másfelöl,meg valamivel jobban ki is jönnél anyagilag(gondolom)és nyugodtabb is lennél.A feszültség nem jó,egyikőtöknek sem(neked+gyerek).Én is úgy csinálnám,ahogy a otthagynám az üres lakást,csak írnék 1 levelet,hogy miért döntöttem így,és otthagynám.

Fel a fejjel!

Azért majd írd meg,hogy döntöttél és sikerült -e véghezvinned?

2010. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!