Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt kérhetek?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, barátnőm most költözött haza és ha sikerül elmennie dolgozni, akkor mondtam hogy vigyázok a 2 éves lányára. Az összeget nemtudom eldönteni. Párom szerint havi 10 ezer legyen /hó, ha esetleg nekem kell etetnem itatnom a kislányt akkor 20 ezer. Szerintetek?
2015. aug. 14. 13:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem sok, de ha teszem fel kap 100 ezret, abból kérek ennyit akkor marad 70 ezre, és nagyon kevés gyerek mellett sajnos.
2015. aug. 14. 14:19
 12/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem értesz velem egyet, de mindenki jobban járna, ha a kicsi nem hozzátok, hanem bölcsibe vagy CsaNa-ba kerülne.

Olyan sok buktatója van, hogy csak na. Maga a bölcsis étkezés 9000 Ft havonta, + tisztaságcsomag+gyümölcs kéthetente. Te ennél többet kérhetsz, hiszen minőségi házikosztot kap. Tehát már közelítünk a 20ezer felé, de még semmit nem kaptál a munkádért. Tehát te nem jársz jól.

És akkor még, amit gondolj végig: Mi lesz, ha a tiéd lesz beteg, mondjuk felváltva 2 hétig. Máris ott a konfliktus. Vagy sürgős dolgod lesz, akkor viszed a két kicsit? Egy olcsó bébiszitter ára 5-600 Ft/óra. Ha te csak a felét kéred el, akkor is minimum 2500 Ft naponta a béred. Szóval elég necces havi 20ezerért.

Előbb-utóbb besokallsz, sajnos. Nem egyszerű ennyi kicsivel.

Biztos megéri kockáztatni a barátságotokat?

2015. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

egy rendes (mmint képzett) bébiszitter min 1000/óra, nos akkor ez napi 9e.

számolj így

2015. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ne vállald el. Írtad, hogy semmi erőd hozzá, ez süt is minden sorodból. Mindenki jobban jár, ha a gyerek bölcsibe, csanába kerül.
2015. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Lehetetlen sajnos.
2015. aug. 16. 00:16
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi a lehetetlen? Az hogy elvállald, vagy megoldanod, hogy ne vállald?
2015. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Bölcsibe adni a picit lehetetlen. Erre nincsen sajnos bölcsi, sem csana. Viszont ha a barátnőm mnem megy dolgozni, valószínű hogy nevelőintézetbe kerül a pici, azt pedig nem szeretném, hiszen ha úgy vesszük akkor én tudok segíteni hogy ez ne történjen meg. Csak a pénz a kérdés, hogy mi lenne az az összeg amivel mindenki elégedett.
2015. aug. 16. 20:37
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

És ő is fog visszafelé segíteni? Tehát ha szabin van vagy hétvége van ő is bevállalja a te gyerekeidet ha úgy adódik? Ez is fontos szempont, hogy ő is bébiszitterkedik-e majd neked, te is számíthatsz rá?

Mennyi időről lenne szó? Egy év csak, amíg a kislány ovis nem lesz?

2015. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
akkor költözzön nagyobb városba, most majd te vigyázol rájuk évekig? és ha te is mennél dolgozni vagy csak vhova?! kihasznál!!!
2015. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen valószínű csak 1 évről van szó. Ő nem tud segíteni nekem, hiszen ha szabad lesz hétvégén, akkor a barátja jön hozzá és együtt vannak. Tehát ez sajnos kilőve, pedig jól jönne nekem is egy kis szabadság néha. Ami még nagyon zavar az az, hogy ugye az én 2 évesem is most tanulja a bilizés. 2 gyereket biliztetni... húhhh
2015. aug. 16. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!