Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt kérhetek?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, barátnőm most költözött haza és ha sikerül elmennie dolgozni, akkor mondtam hogy vigyázok a 2 éves lányára. Az összeget nemtudom eldönteni. Párom szerint havi 10 ezer legyen /hó, ha esetleg nekem kell etetnem itatnom a kislányt akkor 20 ezer. Szerintetek?
2015. aug. 14. 13:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én is majd csak akkor megyek dolgozni, amikor a kisfiam 3 lesz. Tehát még van 1 évem hogy itthon legyek. Nagyobb városba nemtud költözni, mert ahhot albérlet kéne tehát pénz is. Most itt van az anyukájánál, itt csak a rezsibe kell adnia.
2015. aug. 16. 20:53
 22/25 anonim ***** válasza:
és pelust/kaját meg ami kell ad?
2015. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Írtam , hogy még nemtudom. Ha én adok neki kaját akkor többet fogok kérni, ingyen nem etetek senkit :) Pelust se szívesen adnék, mert elég nehéz hazacipelni a városból, elég 1 gyereknek beszereznem a pelust.
2015. aug. 16. 20:56
 24/25 anonim ***** válasza:
Gondolom az anyuka is a városban fog dolgozni, tehát máris megoldható, hogy oda vigye a picit bölcsibe.
2015. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

szóval akkor kb semmit sem tudsz még

tőle kérdezd meg, hogy akkor mennyi idő/mit ad ő/mit nem stb.

és erre kalkulálj egy árat. értem hogy segíteni akarsz, de egy +gyerek egész napra hát enyhén szólva is fárasztó

2015. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!