Nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
A gyerekek minden mozdulatomat lesik, semmit nemtudok csinálni. Megmozdulok és futnak ki a szobábol hogy "anya mit csinálsz". Reggel 5töl este 11ig egy perc nyugalmam nincsen és kezdem magam gyereknek érezni, akire vigyázni kell. El akarok menni innen de nemtudok. Elegwem van kiborultam. Amikor délután lefeküdnek, azthiszem lehet 10 percem magamra hogy nem engem figyelnek de nem mert leakarok fürödni és megengedem a vizet egyböl j9önnek hogy "anya mit csinálsz" . Nem birom tovább. Az apjuk nemképes rájuk figyelni. Egész nap csicskáztatnak mert ők 10 percenként inni meg zabálni akarnak.

2015. aug. 18. 10:53
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Alig várom hogy elkezdődjön az ovi és akkor csak 1 gyerek lesz itthon
2015. aug. 18. 10:54
 2/36 anonim ***** válasza:
49%
ki akarják használni hogy most nem tudod őket lepasszolni mint mikor óvoda van, és végre kicsit veled lehetnének. Szegény gyerekeid, hogy tudsz így beszélni róluk? Nem ők akartak megszületni, nem tehetnek róla hogy túlvállaltad magad.
2015. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Voltak velem egy kicsit mostmár június óta!!!! És betellett a pohár. Amugy kösz a közönséges válaszod!
2015. aug. 18. 11:03
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
Szóról szóra ezt írtam volna, mint az első. Ezt minden hónapban meg fogod kérdezni?!
2015. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Soha nem kérdeztem ilyet mert most telt be a pohár!!!
2015. aug. 18. 11:05
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
a 10percenként inni meg zabálni kicsit erős. elhiszem,hogy betelt a pohár,ha nem tudsz pisilni se,de hát a gyerekek ilyenek,csüngenek az anyjukon. kicsit kapcsolodj ki, bízd rá valakire őket,te meg menj el valahová,aztán ujult erővel vetheted bele magad az anyaságba :-)
2015. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember! Sajnos nemtudom rábízni másra és kb az udvarra sem tudok menni mert követnek. Most bent vannak a szobába és rájukcsuktam az ajtót de attól félek az oviba meg majd elpanaszolják
2015. aug. 18. 11:11
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már rá, hogy elmész velük sétálni?


Játszótérre?


Bicajozni?



Süttök valamit?

2015. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Minden nap megyünk estefelé a játszóra. És ez rajtam miért segítene?
2015. aug. 18. 11:14
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Menjetek délelőtt, fáraszd le őket és máris ott van 2 óra délutáni alvás, amíg te is tudsz pihenni.
2015. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!