Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem féltél, hogy nem leszel...

Nem féltél, hogy nem leszel jo anya?

Figyelt kérdés
szerintem a férjem tök jó fej ember, én vagyok a keményebb, és félek, engem nem fog szeretni a gyerekem. Vagy én őt nem eléggé vagy nem jól.
2015. aug. 25. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

minden anya a saját lelkiismerete szerint nevel.


én inkább attól félek, hogy nem tudok mindent megadni neki.

hogy jó anyja vagyok e majd elválik, de előtte emberekkel foglalkoztam(nem szakma) és sikertörténeteket, köszöneteket könyvelhettem el felnőtteknél és gyökeres változásokat hoztam. szóval bízom abban és remélem, hogy a gyermekből is a legjobbat tudom kihozni.


a buktató az én életem, mivel az a minta a gyermeknek. és ugye az életben sok dolog van, amire nem lehetünk befolyással....

2015. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, senki sem tökéletes, emberek vagyunk, és egy adott tulajdonság, vagy képesség, ami kialakul a gyerekben az bizonyos helyzetekben előny, más helyzetekben hátrány. Nagyon szeretem a szüleimet, de ők sem voltak tökéletesek. Sokat tanultam tőlük, ami sok helyzetben a javamra válik, más dolgokat nekem kellett máshonnan megtanulnom.


Nem mondom, hogy nem lehet elrontani egy gyereket, de remélem, hogy azért majd sok olyan dolgot fog tudni használni, amit tőlem és az apjától tanul.

2015. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!