Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogtad fel, hogy babát...

Mikor fogtad fel, hogy babát vársz, anya leszel?

Figyelt kérdés

A 13. hetet töltöttem nemrég, tervezett baba, nagyon vártuk, várjuk. A pozitív tesztnek nagyon örültünk, és az uh-n is nagyon jó volt látni, de még abban a szakaszban vagyok, amikor a hasam épphogy el kezdett nőni, és a tünetek is alábbhagytak. Így hajlamos vagyok még megfeledkezni róla, hogy itt van a hasamban.


Mikor jön vajon az a szakasz, amikor úgy rendesen fel is fogom, hogy gyerekünk lesz? Nálatok mikor jött el?



2015. aug. 18. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára a 7. hétbe lépek, de még nem merem elhinni, se felfogni nem tudom. Le is foglal az egész napos hányinger.
2015. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megmozdult... :) 12 hetesen éreztem először. Onnantól tudatosult, hogy ketten vagyunk.
2015. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

30. hétben járok, de még mindig hihetetlen a dolog! mi is sokat vártunk rá, és talán ezért is nehéz még mindig elhinnem...vagyis inkább belegondolni abba hogy nemsokára hárman leszünk!

De talán a 12. genetikai uh után nyugodtam meg, hogy minden rendben van a kicsivel, és már egész szépen látszódott az ultrahangon is, illetve láttam ahogy mocorog.

aztán 16. hétben éreztem először hogy megrúg, a férjem egy héttel később. Talán így szép lassan felfogtuk, de azért még most is hihetetlen :D

Boldog babavárást! :)

2015. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12 hetes UH-n mikor láttuk, hogy mozog. :) De igazából inkább csak amikor már éreztem is mozogni, 4 héttel később.
2015. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is tervezett baba volt, nagyon sok év után jött össze. Nagyon boldog voltam és ledöbbent, mikor megláttam a tesztet. Az első uh-n is hihetetlenül boldog voltam, de nem bírtam felfogni. 11. héten bevéreztem és akkor éreztem, hogy beleszakad a szívem, ha elvesztem. Akkor éreztem először, hogy anya vagyok és nem veszíthetem el, mert belehalok. Nem lett semmi baj végül és 16 hónapos anyafüggő a kislányom.
2015. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még hetekkel a szülés után is gyönyörködve néztem a babám és azon gondolkoztam, hogy ő tényleg a miénk és tényleg itt marad velünk, még akkor is tök hihetetlen volt. :D
2015. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a szülés utan. Sőt őszinte leszek akkor érzem igazán hogy anya vagyok amikor aggódom. Az anyság érzése nalam szépen lassan alakult ki. Tervezett baba. Másfél éves és imádom. Most próbálkozunk a második babával kiváncsi leszek nála hogy lesz.
2015. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még most se.

26 hkm

2015. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hétfőn voltam a 12. heti genetikai UH-n, szerintem ez vízválasztó volt ebből a szempontból.

Vágyott baba és Párommal együtt nagyon várjuk, beszélünk róla, de most, hogy láttuk már a kis formáját, az ugrálását, a méreteit, most kezd leesni: visszavonhatatlanul és végérvényesen szülők leszünk! Mostanra még erősebben megjelent a felelősségem az egészben, hogy mit eszem, mit teszek a szervezetemmel, és mostanában kezdenek a ruháim is egyre feszülni, a hasam szemmel láthatóan nődögélni :)

2015. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!