Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használja még valaki a babanet...

Használja még valaki a babanet.hu-t?

Figyelt kérdés
Először is tudom h rossz kategóriába írom de mindegy.Szerettem volna valami internetes oldalra regisztrálni ahol anyukákkal,kismamamákkal lehet beszélgetni,regisztráltam tegnap a babaszoba.hu-ra,de ott nem lehet vagy nem tudom hogy kell.Ma regisztráltam a babanet-re,azt meg senki sem használja már szerintem,utoljára 2 éve írtak oda:/esetleg tudtok valami más ilyen oldit amit még vki használ is? köszönöm!
2015. aug. 27. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyatanya
2015. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hoxa
2015. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Babanet jó, a társalgó részbe menj, és keresd meg, hogy melyik hónapban fogsz szülni, oda vetetsd fel magad a csoportba (ezek általában zárt csoportok). Engem mondjuk kiraktak, mert nem voltam aktív, de már követni se nagyon tudtam, voltunk vagy 25-en legalább, és ebből nagyon sokan voltak aktívak.


Egyébként a Hoxán is vannak aktív és kevésbé aktív topicok, de az látszik, hogy melyikben milyenek.

2015. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. aug. 27. 11:41
 5/5 A kérdező kommentje:
regisztráltam de nem enged be :(
2015. aug. 27. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!