Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előbb voltam biciklizni a...

Előbb voltam biciklizni a gáton a tisza mellett. Kb 1,5óra volt vagy kicsivel kevesebb 18km körül lehetett hány kalóriát égettem el? Kalóriabázis-on megnéztem ott 900körül írta de szerintem az kicsit sok :/

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kalóriabázis nagyon átlagol és ott nem is nézi mennyi távot tettél meg mert most beírod hogy 90 perc és mentél 5km-t vagy 40km-t az azért nem ugyan az meg attól is függ hogy te hány kg vagy mert egy 130kg-os ember meg egy 70kg-os ugyan olyan sebesség mellet ugyan olyan távon nem ugyan annyi kalóriát éget el.
2013. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lány vagyok 18 éves 160cm és 61 kiló 83perc körül volt és 18 km.. így kitudja valaki számolni? :/
2013. ápr. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!