Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthoni edzésként megfelelő...

Otthoni edzésként megfelelő lenne a szoba bicikli? 1,5 éves baba mellett és terhesen.

Figyelt kérdés

Felszedtem első terhességemnél kb 15 kg-ot. Ezt szeretném leadni. Illetve fittebnek lenni. De 1,5 éves baba mellett nem tudok el járni se futni se edző terembe. Ezért valami otthoni mozgásra gondoltam. Pl szoba bicikli?

Ez segíthet vajon?

Vagy más ötleteket is szívesen elfogadok :)



2015. aug. 28. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudok, magamra kötöm a gyereket, és sétálunk 5-10 km-eket. A múltkor 2 hét alatt összesen 120-at. Mindenből csak annyit, ami nem terhel túl.
2015. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jó neked :D de én nem tudok egy 13kg-os örök mozgós gyereket magamra kötni. Mi is sokat sétálunk, de mégsem használ..

Marad a kímélő mozgás, edzés ami nem veszélyes terhesség alatt. Aztán majd alakul

2015. aug. 30. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!