Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 5x-i normális változatos...

Napi 5x-i normális változatos étkezés mellett, heti 4x-i súlyzós edzéssel, illetve egyéb sporttevékenységekkel (bicikli, kocogás, foci stb) lehet izmosodni, illetve jobb testet elérni? 40 éves férfi (192cm,93kg) többi lent

Figyelt kérdés

Étrend: zabpehely, tojás, zöldségek, csirkehús, túró, tejföl, joghurt. (nem számolva grammra)

Edzés: heti 4x-i kemény súlyzós edzés

Étrend kiegészítők nélkül, kivéve vitamin és "jó" zsírok.


(Sárga kapszulát olvastam) személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi elsősorban.


Később esetleg kevert fehérje.



2014. máj. 14. 12:55
 1/4 tkodit ***** válasza:

Mivel leírtál mindent, ami egy jó testhez kell, vagyis súlyzós edzés, megfelelő mennyiségű kaja, aerob (najó a pihenést lehagytad, így nem értem mi a kérdés.

Igen, jobb tested lesz. Nyilván 8%-ra lediétázni nem lehet majd ilyen "kábé" étrenddel, de amíg ez nem cél, addig nincs gond.

2014. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Természetesen, nem is értem a kérdést. Ha edzel, akkor jobban nézel majd ki mintha nem edzel. Ha mellé még jól eszel, akkor ez a különbség még látványosabb lesz.


Hobbistának ez a szint elég is, szerintem. Legalábbis én így csinálom már rég óta. Persze tökéletes étrend mellett még jobb lenne, de annyit nekem sem ér az egész. :)

2014. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igazatok van, szinte a lényeget lehagytam: Nem hinném hogy megvan a napi 2g fehérje kilónként, de tápkieget viszont nem szeretnék. Amolyan hobbi szinten csinálom ezt igy már egy jó fél éve.

Működhet-e e a dolog egyéb fehérje készítmények nélkül?

2014. máj. 14. 14:07
 4/4 tkodit ***** válasza:
a 2g/ttkg egy irányszám, amit célszerű belőni, de ettől még fejlődhetsz. Ha meg nem fejlődsz eléggé, akkor érdemes elgondolkodni a fehérje emelésén.
2014. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!