Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azért rámhivhatják a gyámügyet...

Azért rámhivhatják a gyámügyet vagy családist mert egész nyáron itthol voltak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Mert nekünk nincsen ám pénzünk ilyen olyan nyaralásokra így sajnos itthol voltunk.És félek hogy jövő héten a gyerekeket majd megkérdezi az ovönö hogy ki hol nyaralt és az én gyerekeim meg megmonják hogy nem vóltunk sehol se.Monták hogy majd mondanak valamit de félek hogy a pici meg elszólja magát.Mit tegyek?

2015. aug. 28. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hívják rád!

Viszont ilyen kisgyerekeket nem szabad hazugsággal terhelni. :(

2015. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

semmit se tegyél, főleg ne biztasd hazugságra a gyerekeidet! Nem kell ilyet beléjük sulykolni, hogy mondjanak valamit, meg hogy nehogy elszólja magát! Ez durvább, mint hogy nem voltak sehol!


Értelemszerűen nem hívnak senkire gyámügyest ezért.

2015. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nyaralni nem kötelező.

Viszont te egyértelműen kamuzol, annyira látszik az írásodon :D

2015. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Gyenge kamu.
2015. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,én mondtam nekik hogy ne mondják de a nagy kitalálta hogy mi ibizán voltunk és ha ő azt mondja a pici meg elszólja magát akkor félek hogy azt mondják hogy én mondtam hogy hazudjanak.Nagyon stresszes vagyok most ezen.Mert én mondtam nekik hogy mennyira sajnálom hogy nem tehetjük meg és erre ezt eszelte ki a nagyobbi gyerek.
2015. aug. 28. 21:35
 6/14 A kérdező kommentje:
hát ha annak gondoljátok nem kötelező ám válaszolni
2015. aug. 28. 21:37
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Itthon !!!
2015. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Na persze persze...

Egy ovis honnan venne ilyeneket, hogy Ibiza? De még ha ezt is mondja, nyilván tudja az óvónő, hogy ez kamu, és aztán? Én amikor kicsi voltam, azt kamuztam, hogy elefántom van. Na, ezért sem vittek intézetbe.

2015. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, nálunk úgy alakult családi gondok miatt, hogy sehol nem nyaraltunk, holott tervben volt még a szünet elején.

A 6 éves mégsem mondogatja, hogy: Jaj, az iskolában mit szólnak...

2015. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ide is jöhetnének a gyámügyesek, mert idén sehol nem nyaraltunk, még belföldön sem.

De van vezetékes víz, áram, fedél a fejünk felett, tiszta ruhák a szekrényben, friss élelmiszerek a hűtően/kamrában, szeretet és gondoskodás. Ha mindezek nálatok is jelen vannak, akkor nincs miért aggódni. (=Naná, hogy ennyiért nem megy ki a gyámügy!!)


Mondd meg a gyermekednek, hogy füllenteni nem szép dolog, nem kell hazudnia, nem szégyen az, ha valaki nem megy nyaralni.

Ha meg mégis hazudna, az óvónők tisztában vannak vele, hogy a gyerekeknek nagy a fantáziájuk, sokszor összemosódik a valóság és a képzelet a kis fejükben, így nem fogják komolyan venni a dolgot, emiatt kár stresszelned.

2015. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!