Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm fiát Viktornak...

Egy ismerősöm fiát Viktornak hívják. Nem sokára szülni fog, lánya lesz, és Viktóriának szeretné elnevezni. Egy picit furán néztem rá. Csak szerintem fura, vagy más szerint is? Hirtelen nem tudtam, mit reagáljak.

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Gáz. De az ő dolga. :)
2015. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is nagyon fura, de ismerek családot, ahol a két gyerek Patrik és Patrícia.
2015. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Semmi kozod hozz. Az o gyerekeik. A tiedet majd ugy nevezed ahogy akarod.
2015. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne hívhatnák a kislányt Viktóriának? Még most is van olyan család, ahol pl a fiú az apa nevét, a lány az anya nevét kapja. Vagy éppen a nagyszülőkét. Kétlem, hogy a Viktort bárki is összekeverné a Viktóriával.
2015. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
A mostani politikai helyzetben inkább a viktort(sic) kéne megváltoztatni :P
2015. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem gáz, bár lehet, hogy azért, mert az én szüleim is ilyen páros nevet adtak nekem, meg öcsémnek. (Petra, Péter)

Egyébként a Viktor egy szép név szerintem, de az az igazság, hogy én sem adnám, sikerült elég szépen lejáratni. Úgy húsz év múlva talán ismét vállalható lesz.

2015. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek olyat, ahol Gàbor, Gàbriel és Gabriella a gyerekek (màr 30 körül mindegyikük). Nem gàz, de biztosan sokan felfigyelnek rà.
2015. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

ezen mi a fura.

fura az lenne, ha a fiát akarná Viktóriának és a lányát Viktornak :) :) :)

két átlagos, gyakori, konzervatív keresztnév.

lehet, az ismerősöd idegesít csak úgy alapból, van ilyen :) :) :) :)

2015. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Ismerek olyanokat, ahol a fiu Alex, a lany Alexandra. Nem volt sok kepzeloerjuk a neveket itteltoen :)
2015. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Asszem a kérdés értelmezésén is fennakadtam.

Nem is értettem,hogy miért a név az ami fura amikor egy Viktor nevű ember szül 😁.

2015. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!