Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vagytok megelégedve a...

Hogy vagytok megelégedve a sodexo új, egészséges menüivel? Csak az én gyerekem és osztálytársai éheznek egész nap, vagy másoké is?

Figyelt kérdés
Tegnapi uzsonna pl. korpás zsemle, egy vékony cipőtalp szárazságú köménymagos sajtszelettel, rajta egy kanál reszelt répa. Van gyerek, aki ezt megeszi?? A tízórait néha megeszi, ebédből kb. 1-1 kanállal, de van amit meg se kóstol. Nagyon jól hangzanak a kaják, de gyerek fejjel, én sem ettem volna meg sose. Ja és ezért fizetek havonta 12.000 Ft-ot...
2015. szept. 10. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

10-es


NAGYON nem mindegy, h szendvics mellé van a répa, vagy egy pucér zsömlében, egy szelet száraz sajttal.

2015. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fiaim sulijában helyben föznek ,de mindenki mondja hogy szarabb lett a kaja só,és füszerek nélkül föznek ,illetve cukor nélkül,margarin is számüzve igy az uzsonák nagy része ehetetlen ,az ebéd nagyrésze szintén ehetetlen ,és kisebbek letek az adagok .tavalyi évhez viszonyitva gyerekeim szerint no meg több gyerek szerint is rosszab lett a kaja,no meg szül9k szerint is .
2015. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ez ilyen magyar szokás, ha azt mondják, nem lehet margarint használni a szendvicsbe, mert egészségtelen, akkor nem azt csinálják, h lecserélik valami egészségesre, hanem akkor nem tesznek bele azt sem, legalább azt se kell megvenni, hurrá. A gyerek meg fuldokoljon a megkenetlen, szikkadt zsömlétől és még meg is akarják neki magyarázni, hogy ha ezt eszi, akkor egészséges lesz.
2015. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!