Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esetleg olyan anyuka akinek a...

Esetleg olyan anyuka akinek a babái között nagyon kicsi a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kisfiam és a munkám miatt úgy döntöttünk, hogy már most vállaljuk a kistesót így egyszerre mehetnek majd oviba és bölcsibe! Most vagyok 8 hetes. Akinek szintén így követték egymást a gyerekek,hogy boldogult a csöppségekkel?
2010. márc. 13. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek 11 hónap van a két tesó között.

Egész jól elboldogulnak:-)

2010. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikcsi ***** válasza:
Nekem 15 honap van a gyerekek kozott, es mi is jol elvagyunk, konnyebb mint szamitottam, de a neheze meg hatravan hiszen csak 1 honapos a pici, viszont nem aggodom megoldjuk :)
2010. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14 es fel honap. Meg csak egy honapos lesz a pici, a nagy pedig nagyon aktiv. Nem olyan durva meg a helyzet, inkabb akkor lesz az, amikor a kicsi is aktivabb lesz. Viszont faradt vagyok nagyon, mert a gyerekek mellett napkozben nem tudok haztartast vezetni, a ferjem csak este er haza, akkor felugyel, altatas elott egy-ket oram van, hogy megfozzek masnapra, elmosogassak, rendberakjak egy ket szintes hazat aprankent es lezuhanyozzak. A pihenes marad el nap, mint nap.
2010. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!