Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb/legboss...

Mi volt a legviccesebb/legbosszantóbb beszólás vagy okoskodás idegenek részéről amikor a babátokkal, gyereketekkel sétáltatok, vagy voltatok valahol? Mit reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Hordoztam a lányomat, még pici volt, csak a feje látszott ki. Akkoriban volt egy rózsaszín kapucnis pulcsija, két kis füllel, az volt rajta aznap. Sétáltunk a parkban, szembejött velünk egy idősebb hölgy, hosszasan nézegette a babát, aztán jött a kérdés:

-Ez egy plüssmaci?

-Nem, egy baba.

-De nem igazi baba, ugye?

-???

2015. szept. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Bébiszitteltem egy kislányt (kék szem), és úgy alakult, hogy a délutáni sétára a párom (kék szem) is elkísért (persze, anyukát megkérdeztük, hogy nem gond-e).

Toljuk a kocsit, beszélgetünk, egyszer csak megállít egy középkorú nő. Nézi a lánykát, a kedvesemet, majd megszólal:

- Milyen szép kislány, a szeme pedig tiszta apja.

Erre megszólalok: - Tudja, az apjáé sötétbarna.

Na, azt a megrökönyödést, ami az arcára kiült.


Utána persze elmagyaráztuk, mi a helyzet :)

2015. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem meg nincs gyerekem, de babysitterkedtem sokaig kulfoldon, es egy csomoszor megallitottak idegenek az utcan, hogy gratulaljanak a babahoz...olyankor mindig megkoszontem! egyszerubb volt, mint elkezdeni magyarazkodni.
2015. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Meg egy eszembe jutott, bar nem teljesen idegen volt. Alltam a villamosmegalloban a 2.5 es a 4 eves gyerekekkel amikor a kicsi bolcsistarsanak az apukaja megjelent. Felismert, ram koszont es elkezdtunk beszelgetni. A ket gyereket is ismerte latasbol, hiszen a kicsit a fia mellett oltoztettem sokszor, mikozben a nagyobb varr, hogy utana menjunk az oviba. A megalloban ok is koszontek, a kicsi nyokogott par tomondatot, az egy fejjel nagyobb ovis meg szepen osszefuggoen beszelt. Erre az apuka: Melyik a nagyobb????
2015. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Vad idegentől nem volt ilyesmi. De olyanról akit ismerek igen.

1; Gyerek orvostól kérdeztem hogy miként tudnám szoptatni a fiamat (akkor hoztam haza a kórházból) mert hogy van tejem bőven de egyszerűen nem kapja be a bimbót ezért fejek és üvegből kapja a melegített anyatejet. Erre halál komolyan közölte hogy eszembe se jusson szoptatni mert megfullad a gyerek. Na én az nap már szoptattam bimbóvédővel a szintén akkor szült szomszédom tanácsára és képzeljétek nem fulladt meg. 😂


2; Apukám élettársának az ayja: Fiam 7-8 hónapos volt, pont palacsintát sütöttem és a feltekert palacsintát a fiam kezébe adtam. Az öreglány teljesen felháborodott hogy miért kézből eszi a gyerek a palacsintát, mért nem adog kést-villát a 7 hónapos gyereknek a palacsintához mert majd felnőtt korában is mindent kézzel fog enni az étteremben is és bunkó módon fél kilós kenyérszeletet fog kérni az étel mellé. Hát dobtam egy hátast a kés-villa ötlettől is de legalább megtudtam hogy igazi neveletlen mucsai paraszt vagyok mert a tekert palacsintát én is kézzel eszem otthon. 😄

2015. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Zokniig kékbe öltöztetett kisfiamra lelkendezett egy néni, h de szép kislány. Mondtam, h kisfiú. Nem hitte el, kötötte az ebet a karóhoz, h de lany, mert szép:D :D a masik egy nagypapa volt a játszótéren, aki biztatta a fiam, h köpködjön. Elegge feltornazta az agyam, mert epp probaltam volna errol leszoktatni a gyereket... De mielott megkerhettem volna, h a sajat unokáit tanítsa hülyeségre, elballagott.
2015. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 piroska és a farkas ***** válasza:

- kisfiú?

- nem, kislány.

- kislány???ciklàmen ruhàban?!?!

2016. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!