Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te adnál a kisfiadra leggingset?

Te adnál a kisfiadra leggingset?

Figyelt kérdés
természetesen kisfiús színekben:)

#max. 2 #5 éves korig
2015. szept. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
91%

Pont ezt írtam én is, hogy attól függ mennyi idős... Kisbabának szerintem simán jó, és nem lányos.

Mégis le lettem pontozva.

7-es

2015. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
17%

1 - 1 1/2 évesre még simán, szerintem semmi gáz a 19-es által feltöltött képpel, nem jut eszembe, hogy hú, lánynak van öltöztetve.

Nagyobb kisfiúra nem adnék. Max otthonra.

2015. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%

19-es képéről nekem sem az jut eszembe, hogy lányos, hanem az, hogy pizsamás. Otthon jó játszani, meg aludni, de elmenni otthonról nem, legalábbis nekem.


Kinek a pap, kinek a papné, de én azzal a korábbi kijelentéssel sem értek egyet, hogy lányos, de "még kicsi ahhoz, hogy számítson". Ez milyen már? Akár bohócnak is lehet öltöztetni akkor, mert úgy se fogja még fel szegény? És mikor húzza meg az ilyen szülő a határt? Mikor majd hazajön sírva a gyerek, hogy kicsúfolták, vagy hogy jön majd rá, hogy már nem "kicsi hozzá"? Én az első perctől úgy öltöztetem, hogy vállalható legyen attól, hogy ő nem ért hozzá..

2015. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
13%
nem. kaptunk egyet, de azt sem adom rá. annyira béna/bizarr, h még itthon sem, pedig itthon nem (mindig) úgy néz ki, mint aki épp egy H&M katalógusból lépett ki...
2015. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
20%

19. "De mondjátok már meg mi lányos ezen??"


Az, ahogy áll rajta...

2015. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
22%
19.:így van,ahogy az előttem válaszoló írta.AHOGY áll rajta.Arról nem is beszélve,hogy mindemellett még pizsama hatású is....
2015. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
22%
Az utolsó vagyok:ha megnézed amit linkeltél 19. válaszoló (a H&M katalógus-t)ez abszolút a lány termékek között van....talán nem véletlen....
2015. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
77%

27 ne nézz már hülyének, nem a kislány ruhák között válogatok a fiamnak, azért szerepel mind a két nem ruhái között a webshop-ban, mert vannak fiús és lányos színekben is.

De jó, legyen igazatok, pizsamás kislánynak öltöztetem a fiamat,szörnyű anya vagyok... ez van. Remélem nem kerül az ügy a gyámhatóság elé...

2015. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%
Ha rámégy az oldalra, és a fiú termékeket nézed, akkor marhára nincs ott. Mondjuk van egy három darabos leggings szett a bébiknek a fiúknál, de az, amit te linkeltél az lány ruházat. Na mindegy, neked nem számít, vágjuk. Azért más még nem öltözteti lány ruhába a gyerekét "jó az neki" meg "úgy se tudja még" alapon. Nadrág alá jégeralsó(nak) oké. Amúgy meg akkor már ott van a melegítő stb.
2015. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
89%

22-es vagyok. Most komolyan, 29-es Te miért vagy ekkora ősbunkó paraszt??? Had védjem már meg a 19-est vagy 7-est vagy már nem is tudok kiigazodni.

Olyan stílusban beszélsz vele, mintha kb. veszélyeztetné a gyerekét, közben annyi történt, hogy rádaott a fiára egy sötétkék csíkos nadrágot. Az egy éves fiára, nem a 15-re. Huhh, Te jó ég!!! Ez durva. Az ilyenek miatt mint Te írnak ki k. naponta olyan kérdést, hogy miért ilyen bunkók a vélaszolók ezen az oldalon. Tényleg, miért is??? Miért nem rohadt mindegy Neked mibe öltözteti a saját gyerekét???!!! Még ha rózsszín csipkeruhába, akkor sincs sok közöd hozzá. Hú, de felidegetsítettem most magam.

19-es cuki a kisfiad, nem lányos a nadrágja, és direkt megnéztem a H&M oldalt, ott van a kisfiúknál a leggings.Megnyitod a kisfiú 68-92-t alulról az 5. sor, koözépen.

2015. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!