Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te adnál a kisfiadra leggingset?

Te adnál a kisfiadra leggingset?

Figyelt kérdés
természetesen kisfiús színekben:)

#max. 2 #5 éves korig
2015. szept. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
Elárulom, hogy 2 éves kora óta bodyt sem adok a fiamra.
2015. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
63%

Na pont ezt mondom, de kisbaba korában adtál, nem? Hogy tehetted?? Ez egy női ruhadarab!! :O


Nekem 9 hónapos a fiam, és van leggings-e. Egy autós és egy repülős. Kék és zöld. Úgyhogy gondolom nem lányoknak gyártották.

2015. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
25%
Én viszont már korábban is leírtam, hogy kisbabára, kb. 1 éves korig ráadnám, de ovisra nem, mint ahogy a bodyt sem. A body egyébként kinézetre nem lányos és kisbabáknak más nem is jó (ez egyértelmű gondolom), de a leggings simán helyettesíthető mással.
2015. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

40.


azért ez egy erős csúsztatás. a body ún. "baba viselet", csecsemőként mindkét nem hordja, aztán meg már nem, mert csak pici korban van rá szükség. az egyfajta szükségszerűség, míg a leggings nem, az ízlés és megítélés kérdése

2015. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Ezt se lányoknak/nőknek gyártották, mégis gáz, ha más is felveszi.


A jégeralsót belinkelő válaszolót értem a legkevésbé, hogy neki hogy nem tűnik fel, hogy amit a gyerekére ad, az jégeralsó, nem leggings? A jégeralsón képen is látszik, hogy a szára alja gumírozott, passzosabb, mint a többi része, tehát olyan, mint egy melegítőalsó, csak kicsit vékonyabb anyagból. A leggings meg nem az. A leggings az végig passzos, tulajdonképpen lábfejnélküli harisnya, csak másabb valamivel az anyaga, de ugyanúgy sztreccs. Eleve nem is arra van, hogy a gyerek nadrág helyett hordja, meg a felnőtteknek sem arra van, más kérdés, hogy ez sok embernek nem esik le. Azért mert a külföldi trendek miatt leggingsnek hívják, attól még ez lábfejnélküli harisnya, cicanadrág és nem fiúknak való és lányokra se nadrág helyett kellene adni.

2015. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
19%
Nem adok rá leggingset. Itthon még előfordult, amikor baba volt, de már ovis. Varrattam vékony pamut anyagból olyan nadrágot, ami megfelel erre a célra, önmagában és nadrág alá is jó. Nekem a tapadósságával van problémám, nekem nem tetszik benne egy kisfiú sem.
2015. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kinézeten kívül azzal van problémám, hogy a fiúknak és férfiaknak készülő ruhák figyelembe veszik az anatómiai sajátosságokat. Azaz van hely a pénisznek és a heréknek. A női, lány ruhadarabokban meg nincsen. A leggings meg a jégeralsó, aláöltözet nem véletlen nem ugyanaz. Én nem szorítanám meg a fiam felszerelését "jó az a fiúknak is semmi ciki nincs benne" felkiáltással.
2015. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!