Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te adnál a kisfiadra leggingset?

Te adnál a kisfiadra leggingset?

Figyelt kérdés
természetesen kisfiús színekben:)

#max. 2 #5 éves korig
2015. szept. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
20%
30. ha Te ilyeneken fel tudod húzni Magad,az azért valamit jelent.....
2015. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
86%
Igen, hogy utálom, hogy itt semmit nem lehet anélkül írni, hogy ne lennének bunkók az emberrel. Ennyit jelent. Rég érlelődött bennem, most jött ki belőlem ennél a kérdésnél. Ennyi.
2015. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
86%

30-as, nyugi :D. Ari vagy, hogy megvédtél, de én azért ennyire nem akadtam ki, nem nagyon izgat egy vadidegen gyakorizó véleménye.

Amúgy sehol nem írtam olyat jó az neki alapon lányruhába öltöztetem a gyerekem, mert ez egy fiú ruha. A vitát ezzel lezárom. Nem volt benne lányos, és valahogy el fogok aludni annak ellenére, hogy a 29-es lányosnak gondolja. Mit érdekel engem?... De most komolyan ezen mi a fenét vitatkozunk????? :D :D :D :D

2015. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
A 19-es által linkelt képen valóban nem lányos a ruha, egyszerűen csak olyan otthoni, játszós. Sehova nem vinném így a gyerekemet, akár fiú, akár lány. A kérdező meg gondolom nem arra volt kíváncsi, hogy otthonra, vagy nadrág alá adnánk-e fiúra leggingset. A leggings egyértelműen női ruhadarab. A lányomra szoktam adni, de nem úgy, mint a 19-es képen, betűrve a pólót, hanem egy hosszított, fenék alá érő felsővel.
2015. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
73%

Simán! Adok is, pedig már 5,5 éves.


Nem tudom, hogy linkelte már valaki, de én a H&M-ben kaphatót szoktam ráadni. Rendkívül praktikus, még az óvónők is megjegyezték, hogy ez nagyon jó.


A jégeralsót (fiú leggings magyarul) lehurrogóknak, meg aki lányosnak ítéli, az mondja már meg nekem, hogy akkor mit ad rá a 28 fokos ovis csoportszobában? Ja, tudom, mintás harisnyát rövidnadrággal.... Na, az a röhejes, de rettenetesen.... :D

2015. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt szoktam venni, sokféle színben van.


Utolsó voltam.

2015. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ez jégeralsó, nem legging
2015. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
14%

Ha a tapadós leggings-re gondol a kérdező, akkor az számomra elég morbid, eszembe se jutott, hogy ilyet adjak egy kisfiúra, az NŐI RUHADARAB. Ha tapadós.

Ezért feltételeztem, hogy jégeralsóra gondol, mert az a fiú ruha, nem a "testnadrág"...

2015. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

35. válaszoló:szerencsére az én gyerekeim ovijában nincs 28 fok,csak kellemes 23....én vékony,pamut jogging nacit adok rá(aminek a dereka és az alja is passzés).Praktikus,kényelmes,csinos.

Ilyet: [link]

2015. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel az erővel body-t se adjatok a kisbaba fiatokra, mert alapvetően az is női ruhadarab. Hogy nézni ki egy nagyobb fiú vagy egy férfi body-ban?
2015. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!