Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba-mama szobában fekvő...

Baba-mama szobában fekvő anyukák! Szülés után mennyire "engedtétek" a látogatóknak, hogy fogdossák az újszülöttet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem elég kicsi a család és igazából senki nem merte megfogni, azt mondták olyan pici, nyeklik-nyaklik inkább csak csodálják :)

Apa szappanos kézmosás után vette kézbe. Máshogy nem mertem volna. Busszal jött amin mindenki megfordul és a kórházban is ki tudja hány korlátot meg kilincset fogott meg míg felért. Nem nagy kívánság szerintem.

2015. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Én "engedtem".
2015. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem értem ki pontoz???? De komolyan!

Köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 29. 11:39
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
Mikor látogatóim voltak betoltam a csecsemősökhöz. Ittho foghatták meg először dettolos folyékonyszappannal mosattam a kezüket 😉
2015. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Én megkértem mindenkit, hogy ne jöjjenek be. Majd ha már otthon vagyunk és jól vagyunk, akkor jöjjenek. A kórházba csak apuka jött, neki nyilván engedtem. :)
2015. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Párom fogta meg. Volt a szobában fertőtlenítő, azzal mosta meg a kezét, mivel megfogta a kórházban pl az ajtót és a lift gombját is.
2015. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Csak az apja foghatta meg és az orvos édesanyám, aki maszkot húzott és lefertőtlenítette a kezét. A hazakerülés után pár héttel már jöhettek látogatni és meg is foghatták.m
2015. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez kényes kérdés!Megengedtem,akkor nem is volt semmi gond.Utána jött hozzánk boldog-boldogtalan,látszólag egészségesen.Aztán két-három hét múlva hörghurutja lett a kisfiunknak,tüdőgyulladás gyanúsan,kórházban kötöttünk ki,mert ellilult,majdnem megfulladt.

Én a következő gyerkőcnél nem kockáztatok!Hogy egy látogató milyen nyavalyával érkezik?Ki tudhatná és lutri,hogy a baba elkapja,vagy sem.Az újszülöttek immunrendszere és védekezőképessége nagyjából nulla,idő kell hozzá,hogy kialakuljon.Ez idő alatt pedig meg kell tenni mindent,hogy ne történjen semmi gond.

2015. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
DE látom a sok okosan képzett lepontozáskommandós elindult itt is... :((
2015. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Bella169 ***** válasza:
68%
Napi szinten csak a férjem jött be. A szüleim kétszer voltak bennt. Egyszer a szülés éjszakáján (már ott toporogtak a váróban mire kitoltak), meg másnap hoztak kaját, mert a kórházi menü khm nem kismama barát menü volt (káposzta, baba, borsó, minden ami fúj és hasfájást okoz), de egyszer se fogták meg márcsak itthon. Egyedül a férjem vette fel, de neki is az első utja a mosdóhoz vezetett amint belépett a szobába.
2015. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!