Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túl érdeklődő barátnőnek...

Nem túl érdeklődő barátnőnek ettől függetlenül mesélnél a terhesség alatti babával kapcsolatos történésekről?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnőről van szó, de az esküvős-babás témákkal nem nagyon tud mit kezdeni, vagy mondani rá. Természetesen nem csak ez a téma, de megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy egyáltalán nem, vagy csak nagyon minimálisan kellene felhozni. Rá fogok persze kérdezni, hogy nem érzi-e úgy, hogy még így is túl sokat kerül szóba, de ő is mindig elmondhatja, ami vele van, mindig meghallgatom, reagálok rá, hiszen ami neki fontos, az nekem is az.


De most felmerült bennem, hogy ha magától nem érdeklődik, nem reagál annyira, akkor jó-e, ha egyáltalán felhozom a gyerektémát (ami érthető módon számomra fontos). Valamiért úgy érzem, hogy vagy bántja ez a téma, vagy valóban nem érdekli, ami nekem rosszul esik (és itt nem arról van szó, hogy küldök egy huszadik linket, meg ultrahangfotót, hanem, hogy egészséges-e, meg hasonlók).



2015. szept. 30. 11:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta megoldódott a dolog, megbeszéltük, ahogy alapból is terveztem, és jól tettem, mert egészen más volt az ok, mint amik eszembe jutottak.
2015. okt. 25. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!