Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan köztetek aki nagyon...

Van olyan köztetek aki nagyon meg volt hízva (100 kg felett volt) szülés után? Hogy, mennyit és mennyi idő alatt fogytatok le?

Figyelt kérdés
Én 84 voltam terhesség előtt, amit akkor soknak találtam, most csak álmodom róla :(. 105 vagyok, és bármit csinálok, nem akar elindulni a fogyás. Aki volt hasonló helyzetben segítsetek légyszi!!!
2015. szept. 30. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

mikor szültél?

adj időt, most nem ez a legfontosabb, majd ha nagyobb lesz, többet jártok el és lesz időd fogyózni meg mozogni akkor lemegy

2015. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo, epphogy nem, mar most el kell kezdeni, mert csak tovabb hizik!

Par honapos baba mellett nyugodtan leget tornazni, es megvalogatni mit eszik az ember.

2015. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Mi az a "bármi"? Mivel próbálkoztál eddig?


Ahogy én csináltam, bár az eleje pénzigényes volt:

- heti 3x torna, az első hónapban személyi edzővel

- az edző segített az étrenddel kapcsolatban is, kaptam menütervet tőle

- amikor elkezdtük a hozzátáplálást, nem ettem mindig együtt a gyerekkel, nem ettem meg az ő maradékát

- a családi összejöveteleken nagyon határozottan állítottam le mindenkit, aki tukmálta rám a kaját/alkoholt (persze nem arra gondolok, ha valaki normálisan megkínál, hanem ha már sokadszor mondja hogy egyek)

2015. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Mindenképpen szeretnék már fogyni, mert borzalmasan érzem magam. Nem annyira most szültem, már 4 hónapja.


Próbáltam már:

- 90 napos diéta

- kalóriaszámlálás (1200 kcal/nap)

- 180 grammos CH diéta

- kb. 2-3 naponta mozgok alvásidőben Béres Alexandra meg Rubint Réka DVD-re.


Személyi edzőre nincs pénzem :)...

Kb. 2 hónapja próbálkozom, azóta sajnos tápszeres a kislányom, szoptatás alatt nem kezdtem bele.

2015. szept. 30. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt semmi eredmény?


Nem jó ilyen gyakran váltogatni a diétákat. Válassz ki egyet, és tarts ki amellett legalább 4 hónapig, de inkább fél évig. Olvass sokat a témáról és alakítsd kicsit a saját életed, ízlésed szerint.

2015. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha küldenék képeket nem hinnéd el, hogy minden képen ugyan az a személy van :D 108-109-ről indultam a szülés után fél évvel. A gyerek 2. szülinapján 60 kg voltam. Ebből is ment le még 2-3 kg. A legjobban 57-58 kg-san éreztem magam. Most újra terhes vagyok, újra eszek mindent, szóval hízok. Majd leadom ezt is. :)

A "titok" hogy a CH-t el kell felejteni, amennyire lehet le kell csökkenteni. Semmi liszt (teljes kiőrlésű se), semmi cukor.

2015. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rosszul diétázol! Soha nem szabad váltogatni a diétát!

Én fehérjediétát csináltam mind kétszer.

Reggeli: 1 gyümölcs, 1 natúr joghurt, fékl adag fehérjeturmix (szénhidrátmentes és tejmentes)

Ebéd: hús zöldséggel (heti 3x)

fehérjeturmix (heti 4x) plusz 1 natúr joghurt

Uzsonna: 1 fehérjeszelet

Vacsora: saláta tojással, vagy hússal Vagy uez párolt zöldséggel (kukorica, borsó kilőve)


Heti háromszor fél óra futás


Ezt négy hétig. Utána reggelire a joghurtot kiváltottam 2 db kétszersülttel. A vacsoránál is.


Most heti négyszer futok 40 percet és heti 1 aerobic órám van, ami kardo és erősítés egyben. Ez heti 5 edzés! A futás a gyerek lefektetése után van.

Nincsen nassolás, nincsen csalás. Ha ennem kell, eszek egy kis savanyú káposztát, vagy elszopgatok egy darab kalóriamentes cukorkát.


Jvaslom, hogy nézess egy pajzsmirigy funkciót!

2015. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!