Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2. baba félve? Megfeleltségi...

2. baba félve? Megfeleltségi kényszer, stb

Figyelt kérdés
első babánál apja alig volt jelen, mert hosszútávon máshol dolgozik, mondhatni távkapcsolat. teljesen beleszoktam ebbe, megoldottam mindent és most félek milyen lenne ha a köv. babánál jelen lenne, félek hogy rámennénk, ugyanis első babára minden időmet, energiámat szántam, én ezt nem akarom az apával megosztani..és köztudott, hogy velük is foglalkozni kell...de belegondolva, amikor az egész nap fejés és szoptatás, vagy sírás...plusz a megeleltségi kényszerem...nem akarom hogy úgy lásson..de ő is, én is szeretnénk még testvért.
2015. szept. 30. 23:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

*és nem egy tutyimutyi nyálas férfi, csak így visszaolvasva valahogy így sikerült leírni.

határott, kemány férfi, aki tudja mit akar és mit az élettől.

2015. okt. 2. 16:14
 22/22 anonim ***** válasza:

"szerinte itt nem az érzelmek a lényeg most."


pedig de és ehhez ragaszkodj, szerintem. beszélgessetek rengeteget érzelmekről, kinek milyen problémája merült fel at együttélés során, stb. adjatok időt. védekezni óvszerrel is lehet és akkor nem kell hosszabb távú döntést hozod.


először tegyétek próbára a kapcsolatotokat és ha az érzelmekkel, összecsiszolódással, harmonikus együttéléssel megvagytok, akkor érdemes belekeverni egy újabb szereplőt, a kistesót. még semmiről nem lesztek lekésve, ha mondjuk egy v két év múlva jön csak, hacsak nem vagytok 45 évesek. a gyerekek közt így is alig lesz számottevő korkülönbség...

2015. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!