Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti kimondottan...

Kismamák, Ti kimondottan kismama ruhákat hordtatok a terhesség idején?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van köztetek olyan aki pl. Zarában, H&M-ben vásárolt normál ruhákat csak mondjuk nagyobb méretben? Föleg felsökre gondolok, illetve nýri ruhákra. Nézegettem kismama ruhákat, de sehol sem találtam olyat ami tetszett volna.

Még egy ideig ráérek vásárolni, mégcsak a 4. hónapban vagyok. De tapasztalatokat, ötletet elfogadnék. Köszönöm!


2015. febr. 4. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia,

En hétfőn vásároltam hm-be kismama nadrágot, nekem nagyon tetszik, kényelmes :) felsőt pedig en úgy vettem, hogy nem nagyobb méretet vettem hanem olyan fazont ami a pl a fenekemig ér es látom hogy meg elferek benne :)

2015. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gatyót hordtam kismamaként kifejezetten kismamásat, de felsőket egyet sem vettem. Volt 2 amit kaptam, de pl vettem kínaiban lezserebb felsőket méretemben pl hasonló stílust csak felsőben : [link]

nyáron meg mell alatt elvágott lezser felsőket hordtam, de amúgy a hosszú felsőket (passzosakat) is felvettem, mert nem szégyeltem a pocim :)

2015. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nadrágot muszáj volt, mert bár itthon tréningben vagy kigombolt farmerben is elvoltam, a munkahelyemen elvárás volt az üzleties megjelenés.

Egyébként sok sztreccs anyagú, hosszított derekú pólót vettem, szabadidőmben, vagy munkában pulóver alatt az volt rajtam. A pulóverek is hosszabb fazonok voltak, így a hasam felvette a hosszukat.


Ezeket a ruhákat a terhesség után is tudom hordani.

2015. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak nadrágot vettem, a fölsőim nem kismama fölsők voltak. H&M-ben szoktak jó cuccok lenni, meg a Tescoban is találtam már.
2015. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat. Azert valogatok annyit, mert nem szeretnek feleslegesen sokat venni. Es jo lenne olyan dolgokat talalni, amit kesobb is tudok hordani. Nadragot mindenkepp veszek, abban tudtok segiteni, hogy pl. a farmeroknal van ami csak gumival van kibovitve a has resznel, es van olyan, aminek van kimondottan a pocakot takaro pamut resze. Van kulonbseg, vagy melyik a jobb? Megmondom oszinten meg csak a neten nezegettem ezeket, de a HM-et akkor nem fogom kihagyni :)
2015. febr. 4. 19:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak egy kismamaleggingszet vettem, a vége felé kellett, már nagy pocakra, előtte sima magas derekú leggingszeket hortam és ilyen rugalmas fenék alá érő tunikákat, üzleti egyben ruhákat, hagyma szabásúakat és rugalmas felsőket alá. Nekem ez kitartott végig és utána is tudtam hordani ég sokáig. Kabátból vettem 2 számmal nagyobbat.
2015. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

en is kimama gatyakat vettem az elsö terhessegnel.

felsöt en a hm-be nagyobb meretet vettem,mert az volt kb 2000,a kismama felsök meg nem tul szeek,es vagy 7-8ezer

most meg böven beleferek az eddigi felsöimbe,pedig mar 23 hetes vok,de lassan elöveszem a regi kismamanak vett felsöimet

2015. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

felsőkből csak nagyobbat, vagy más szabásút veszek - meg hordom, amibe még beleférek. A kifejezetten kismamfelsők között én még nem találtam normálisat, mind olyan, mint egy nagy zsák. A régi ruháim meg kicsit passzosabbak, de még mindig csinosnak érzem bennük magam (ellentétben egy zsákkal).

Kismamanacit vettem, a C&Aban.

2015. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nacit vettem, mert azt muszáj volt. Itthon elvagyok melegítőnaciban, meg leggingsben, de melegítőben nem szívesen mennék sehová, a leggingshez meg nekem nagyon hideg van még, úgyhogy vettem két farmert. Én ebből olyat vettem, aminek van pamut hasrésze, nagyon kényelmes, szeretem. Mindkét farmert a H&M-ben vettem, skinny fazon, amit amúgy is hordok, úgyhogy a stílusom se esett áldozatul :) Azt mindenképpen ajánlom, hogy ott nézz körül nadrágügyben.

Felsőből én most szintén vettem párat, bár nem terveztem. Naivan azt hittem, elleszek a meglévőkkel, de alacsony vagyok nagyon, ezért hosszú fazonú pólóim annyira nem voltak, mert nem előnyös egy alacsony nőnek, a normál fazonú, feszes pólók meg hááát... egyre feljebb csúsznak a hasamon :D A H&M választéka amilyen jó gatyákból, annyira béna felsőkből, szerintem, nekem kettőt sikerült venni 1500, illetve 2000 forintért. Amúgy az Auchanban vettem ilyen hosszabb fazonú sima felsőt, meg rendeltem a netről a csinimami.hu-ról kismamapólót. Itt nézz körül, érdemes, tök normális felsők vannak. Nem reklámozni akarok, semmi közöm hozzájuk, csak szerintem tényleg érdemes :)

2015. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nadrágot vettem. Szakrendelésen dolgoztam oda a fehér kellett illetve egy rózsaszin felsőt vettem. Volt két nyári ruhám amit imádok most is, mert meg a hegem mert császárral szültem meg nem gyógyult jó volt, hogy semmit nem piszkálta.
2015. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!