Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyit engednétek az apának?

Ti mennyit engednétek az apának?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akit megkértem rá hogy csináljon nekem gyermeket.Bele is ment.Terhes is lettem.Még nem tudja.

Eközben bevallotta hogy neki van barátnője és ő is terhes.

Eleve nem jártunk volna meg semmi de hogy van,lesz családja mindent megváltoztat.Titokban akarja tartani hogy ő az apa és a nevét se adja majd és nem ismeri el.

Ezek után hogy terhes lettem tiltsam le Facebookon?

Egyáltalán közöljem vele hogy sikerült teherbeesnem?

Mutassak neki majd UH vagy babás képet?

Vagy így teljesen felesleges lenni?

Ha nem vállalja a babát megnézheti a kórházban?

Az ő gyerekük meg a mi gyerekünk féltestvérek lesznek.Ezt titkoljuk el? Vagy közöljük a gyerekekkel hogy ők féltesók ha az enyémet nem vállalja az apjuk?


2015. okt. 9. 02:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

Akkor leírom még egyszer és utoljára, Nekem azt mondták amennyiben megnevezem az apát, nekik kötelességük hivatalból előkeríteni mert a gyereknek joga van az apjához akár tetszik nekem akár nem.

Ha egy tinilány összefekszik fűvel fával akikről azt sem tudja kicsodák, nem is fogja tudni megnevezni őket.

Képzelt apa bejegyzése pedig már nem kötelező.

Szép napot mindenkinek!

2015. okt. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Igen, a fb-n mindenképpen tiltsd le.

Elmebeteg idióta vagy, aki mások életével szórakozik.

2015. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Amennyiben megnevezed az apát....igen. De ha ezt nem teszed, akkor sem történik semmi.Te azt írtad az elejèn, hogy köteleznek arra, hogy megmondd, hogy ki az igazi apa. Erre írtam a tinilányokat.

Ha nekem születik egy gyerekem és nem akarom megmondani, hogy ki az apja, közlöm hogy nem tudom. Ennyi.

2015. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Hú kérdező, hát jól megkevertétek a dolgaitokat.

Ha nem lenne párja az ismerősödnek akkor felvállalta volna a gyereket? Gyanítom, hogy nem. Nem hiszem, hogy boldog-boldogtalannak, esetleg egy új kapcsolatának azzal nyitna, hogy van egy gyereke egy ismerős csajtól, de igazából csak azért lett, mert eleget tett egy szívességnek..Szerinted?!

Valószínűleg ezt át sem gondoltátok rendesen, csak belecsaptatok a lecsóba, most meg jönnek a gondok és problémák, hogyan is legyen... ha esetleg megbeszéltétek, hogy rendben, ő csinál Neked egy gyereket szívességből, de annyi a része neki ebből, akkor nem lenne szép tőled, hogy boríts mindent és felkeresd a féltesókat, meg a többi rokonokát a gyereknek, pl nagyszülőt a másik oldalról, nagynéniket, nagybácsikat. Egyáltalán ti hogyan képzeltétek ezt az egészet??? Alapjáraton elmondtátok volna mindenkinek? Mert akkor ennyiből joga van a nagymamájához, joga van az unokatestvéreihez és stb.

Kérdezd meg a pasit, hogy kiváncsi-e a baba fejlődésére, hogy hogy vagytok, hogy fiú vagy lány és a többi. Ha nem-et mond, akkor felejtsd el örökre, és van 9 hónapod, hogy gondolkozz egy mesén, hogy ki apa, és miért nincs jelen az életetekben. Nem vagytok normálisak! Előbb mentél volna spermabankba...és inkább pénzt kérj kölcsön erre ismerősöktől mint az ő spermájukat! Jézus.

2015. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Utolsó, nemrég voltak itt kérdések, amiből arra lehet következtetni, hogy Magyarországon momentán hiány van spermadonorokból. Úgyhogy maradnak az ilyen kétségbeesett hülyeségek, mint amit a kérdező elkövetett.

Amikor sikeresen összehoztátok a gyereket a "spermadonoroddal", mit beszéltetek meg? Már akkor lefektette a szabályokat, hogy nem fogja elismerni? Vagy akkor még valami olyasmiről volt szó, hogy bár te nevelnéd, de tartaná veletek a kapcsolatot? Neked ahhoz kéne tartanod magad és a boldog apukát is, amit előre megbeszéltetek. Vagyis ha akkor még nem akarta olyan lelkesen titkolni a dolgot (azt bezzeg titkolta, hogy közben "hivatalos" úton is éppen gyereket csinál), akkor megfontolás tárgya a biliborítás. Apasági pert indíthatsz majd, de azért azt is vedd figyelembe, hogy te mindenképp szarul jársz majd. Ha emiatt elhagyja a barátnője, és két egyedülálló nő gyereke közt fog szétszakadni az apuka, akkor azért szívsz, mert szívtelen szemétláda módon szétzúztad azt a párt, ha meg megbocsát neki, akkor te leszel a lúzer szerencsétlen.

Legjobb lenne beszélni a pasival, őszintén, hogy most akkor mi legyen. Én nem látom értelmét ilyen marhaságoknak, hogy letiltsd a facebookon. Egyébként nem az a te legnagyobb bajod, hogy mégiscsak komoly kapcsolatot akarnál vele, és csalódtál, hogy nem fog összejönni? Vagy ha tényleg csak a spermája kellett, akkor mit gondoltál, hogy víg szingli pasiként fogja leélni az életét, és soha nem lesz családja? Legelőször a saját fejedben kellene rendet rakni.

2015. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tiltsd le facebookon. Aztán gond megoldva...
2015. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!