Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is lett magas vérnyomás...

Másnak is lett magas vérnyomása a gyerekeitől?

Figyelt kérdés

Tudom, ez így most elég nevetségesen hangzik, de ... 2.5 éve vagyok itthon, 2.5 éves a fiam, 1 éves a lányom. Imádom őket, szeretem őket, de az utóbbi 3 hónapban nagyon nehéz velük. Szépen lassan leépültem, úgy érzem, lelkileg, de inkább idegileg. Egy hetes pokoli fejfájás után eljutottam orvoshoz, ahol kiderült hogy magas a vérnyomásom. Mérnem kell napokig, ez a második nap, amikor a gyerekekkel vagyok nagyon magas a vérnyomásom, ideges vagyok, feszült, úgy érzem hogy felrobban az agyam. Amint nyugi van, alszanak, a vérnyomásom normális lesz. Világ életemben tökéletes volt a vérnyomásom.

Mit lehet ezzel kezdeni? Tudom, majd az orvos megmondja, de akinél előfordult ez így, ebben a formában, mit ajánlottak neki? Próbálok nyugodt lenni, de nem tudom irányítani... Az egész napom abból áll, hogy vitatkozom a fiammal, hiába okos-ügyes gyerek, egyszerűen pár hónapja teljesen kifordult magából. "Ülj le, egyél, ne kend össze a ruhád, ne fetrengj a porszívó előtt, ne lökd fel a húgodat és még sorolhatnám. Most már ott tartunk hogy a szép beszéd nem használt, üvöltenem kell hogy valamit is elérjek nála. Biztos gond van a neveléssel is, én sem vagyok tökéletes, tudom hogy több türelem kellene és több játék de nem megy... Besokalltam.


2015. okt. 10. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Türelmet és kitartást


ha ráérzel majd, egy idő után már magától fog jönni a harmónia :)

2015. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. okt. 13. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!