Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te szivesen lennel Berki...

Te szivesen lennel Berki Natasa Zselyke, ha gyerek lennel?

Figyelt kérdés
Valahogy az anyuka facebook oldalara keveredtem es dobbenve lattam sok mindent.. rengeteg rajongojuk van, akik meg vedik is oket. A tevebol arra emlekszem mikor a par honapos gyerek felett uvoltoztek.
2015. okt. 15. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2015. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2015. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ki az?
2015. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :) És valóban, nekem sem esett le egyből. Csak idő kérdése, és ezek is mennek a süllyesztőbe.
2015. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekként nem tudom. Kamaszként és felnőttként egészen biztos, hogy nem.
2015. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem.mert anyám azt is feltenné facebookra ha fingok egyet ,az apámon meg egy ország röhög.
2015. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért lennék? Ő sem kakál rózsaillatút. A szülei ha jól tudom nincsenek együtt, a nagy népszerűségnek meg megvannak a maga hátrányai.
2015. okt. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű homosapiens nem cserélne ezzel a gyerekkel, miért is kellene?

A hazugságra épülő világú, tehetségtelen, ocsmány külsejű, nőalázó nulla senkiházi apja vagy a rusnya, buta, primitív dumás, iq nélküli anyja miatt?

Azért, mert Stokke babakocsija volt?

Mert már születésétől nem volt normális gyerekkora, és állandóan veszekedtek a tahó szülei?

Ha a bé.kaa. alól valaki szponzor kihúzná a szponzorálást (akiről tudjuk jól, a fantázia szüleményei lehetnek, vagy a tévés forgatókönyvíróké) mire menne?

Hagyja, hogy az édesanyja biztonsági őrként dolgozzon, miközben dőzsöl, és amúgy abból él hogy hazudik és semmit nem tud létrehozni? Tök szánalmas, ez nem a sikeres ember.

2015. nov. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, kifelejtettem az előbbihez, hogy egy gyereknek a biztonság kell, nem annyira tűnik ez az egész olyannak, ahol ideális nevelkedni.

És mind ez, mind az előző hozzászólás szubjektív vélemény, nem tudom, ki hogy látja, de részemről soha nem cserélnék egy ilyennel se, nem csak hogy ellenszenves, de amoralitást, és káoszt népszerűsít. A legtöbb ember nem tudna úgy élni, ahogy ő, elégedetlenekké teszi őket ez a karakter, nem érthető, minek kell népszerűsíteni ezt a látásmódot.

2015. nov. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!