Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Januári, kéthetes babát miben...

Januári, kéthetes babát miben viszitek tanácsadásra?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

A kisfiam január elején született és szintén vinnem kellett 1 hetesen.

Nyilván majd az időjárás is alakít rajta,de mindenképpen melegen kell felöltöztetni,rétegesen a ruházatot.Bundazsák a téli babáknak elengedhetetlen.

2015. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom!11.-és kedves kérdező-hol laktok?Nálunk-3 gyerek van,volt,akit Bp.melletti kisvárosba vittünk haza,a 2 kisebbet itt,Bp.-en-evidens volt,hogy a védőnő,és a doki házhoz jött/jön!

Az időjárásnak megfelelő ruhában.Az sem mindegy,hogy milyen távolságra van,autóval,vagy babakocsival viszed-e?

2015. okt. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Vidéken élünk,itt ez a szokás.Nem okozott gondot sosem,hogy nekünk kell menni.A gyerekorvost választottuk,tőlünk 20 km-re rendel.
2015. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vinném. A védőnő köteles kimenni olyan gyakorisággal, ahogy a 4-es válaszban leírtam. Ez a minimum, ha gond van, ennél többször is ki kell mennie. Ez nem szokás, meg kedv kérdése, neki az a munkája. Engem biztos nem érdekelne, ha nem jön, az ő baja, ő nem végzi el e munkáját.
2015. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Cserébe én is lepontoztam mindenkit, bibííí! Istenem....
2015. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!