Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anya lettem. Lesz...

Egyedülálló anya lettem. Lesz még az életben nekem társam? Pozitív történeteket szeretnék!

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 09:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Még annyit,hogy 25 évről beszélgetünk(18 voltam,amikor összeismerkedtem az 1. férjemmel,most meg már 43 vagyok).
2015. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem fogysz le 30 kilót nem lesz.
2015. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Az nehéz lenne mert akkor pontosan 23 kg lennék :)
2015. okt. 24. 07:26
 14/26 A kérdező kommentje:
Igen,annyi,külsővel nincs gond,de nem itt keresek szexpartnert azt találok valóban bármennyit,társról beszélünk!
2015. okt. 24. 14:52
 15/26 Csomorkány ***** válasza:

Istent próbáltad már kérdezni a dologról? Bocs, tényleg nem szívatni próbállak, csak pl. egy elgondolkodtató fölvetés a Szentírásból: "aki meg akarja találni életét, elveszíti azt, és aki el akarja veszíteni az életét értem és az evangéliumért, megtalálja azt."


Ezt pl. úgy érteném, hogy ha a boldogságodat meg mindent attól teszed függővé, hogy fölbukkanjon egy normális pasi az életkédben, nem fog fölbukkanni. De ha tényleg rászánod az életkédet valamire, ami - most nagyon általánosan mondva - JÓ ÜGY, akkor amellé akár társ is fölbukkanhat... Ha mondjuk most egy kisgyermeket nevelsz, keress valakiket, akiket értelmi sérült vagy vak gyermekekkel hagytak el, és segíts nekik. Más férfiak fognak utánad érdeklődni, mintha nem tennéd.

2015. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ,hogy talál-e valaki párt egyedülálló anyaként.És persze itt nem csak a külsőre gondolok...Az is fontos,hogy nyitott legyél egy új kapcsolatra, de ne akard azt,hogy mindenképp" párt találj. Nekem is volt olyan ismerősöm aki azt mondta,hogy figyeljem meg ha egyedül maradok egy gyerekkel senkinek sem kellek. Nem így lett. 13 éves volt a fiam amikor a férjem halála után egyedül maradtunk. Azt tudtam,hogy nem szeretnék egyedül maradni, de abban is biztos voltam,hogy nem megyek bele egy kapcsolatba csak azért,hogy ne maradjak egyedül. Nem maradtam - bár nem élünk együtt, de így is jól működik a kapcsolatunk.Az biztos,hogy már az elején tisztázni kell pár kérdést, pl. az esetleges gyerekvállalás, a közös otthonteremtés, az anyagiak vonatkozásában...Biztos van aki azt mondja,hogy az anyagi helyzet tisztázása nem fontos ha az érzelmi része a kapcsolatnak rendben van. DE: szerintem fontos, hiszen ilyenkor már van az embernek egy kialakult élethelyzete amit össze kell egyeztetni ahhoz,hogy a továbbiakban működjön a kettős.
2015. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 R.O.S.C.O. válasza:
100%
Én mint férfi írom. Én is elváltam, az akkor 6 éves velem maradt. Pont a nők nem akartak elfogadni egy számukra idegen gyereket, volt 1-2 sikertelen próbálkozásom, hogy párt találják, de feladták. Akkor már csak szexpartnert kerestem, találtam is. És az élet úgy hozta, hogy azt a 2 gyermekes anyukát végül el vettem feleségül, azóta a közös kislányunk is 4 éves. Már 4 gyermekes nagy, boldog családban élünk. Nem mondom, hogy ne add fel, mert nekem is utána sikerült. :)
2015. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 R.O.S.C.O. válasza:
" az akkor 6 éves fiam"
2015. okt. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 R.O.S.C.O. válasza:
És nem feladták, hanem feladtam. Teló át írja...
2015. okt. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 gumicsizmás bagoly ***** válasza:

"Apukát nem keresek,az van a gyerekemnek,Egzisztenciám van,de nem akarok egy pasit sem eltartani.Csak normális férfiben gondolkodom,selejtes nem kell,akkor tényleg csak maximum szexkapcsolat,de hosszútávon természetesen párt szeretnék magamnak.Igazából most így ha belegondolok minden elvált nő ismerősömnek van új párja,biztos lesz nekem is."


A boldogság képessége saját magadban van. persze , hogy lesz. Az azonban elárul valamit a férfiakhoz való viszonyodról, hogy "selejtes" neked nem kell (jó volna tudni, hogy miért érzed feljogosítva magadat arra, hogy bárkit is selejtesnek nevezz. A másik, ami nekem szemet szúrt, "akkor tényleg csak maximum szexkapcsolat", aha, és gondolj bele, majd ha a fiad felnő, te akkor mit fogsz érezni, ha a fiadat valaki élő vibrátornak használja. Nem olyan egyszerűek a férfiak, és én a hsz-ból azt éreztem ki, hogy neked úgy általában bajod van a férfiakkal. Ne vetítsd ki az egy konkrét férfitől kapott sebeket az összes többire. Ha önmagadat is szereted és tiszteled, miért nem adod meg ezt az ellenkező neműeknek? A férfiak nagy része okos, értelmes, törekvő, és ha nem is mindenkinek van klassz autója, sok pénze etc., nem hiszem, hogy selejtnek kellene nevezned bárkit is, hiszen ha valaki most téged hívna használt cuccnak, piszkosul megsértődnél, nem?

2015. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!