Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anya beteg, apa bulizik?

Anya beteg, apa bulizik?

Figyelt kérdés

Szituáció: én beteg vagyok. 33 hetes terhesen, egy 23 hónapossal vagyok itthon. Apának ma céges buli van... Extra kutyául érzem magam, de a gyereket el tudom látni azért.

Ti mit csinálnátok? Megkérnétek apát hogy jöjjön inkább haza? Vagy kibírnátok fogösszeszorítva? Nem az a fajta aki heti 2x eljár itthonról, nem szívesen mondanám hogy ne menjen, de arról se tehetek hogy beteg lettem.


2015. okt. 16. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kompromisszum; menjen nyugodtan de azért ne hajnalban menjen haza
2015. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is olyan, hogy szinte küldeni kell.

Ilyenkor fogösszeszorítok, ha ténylegesen képes vagyok ellátni a gyereket.

Max kérd meg, hogy jöjjön haza előbb.

2015. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem eddig úgy dolgozott a férjem hogy napi 5 órát volt itthon, akkor is aludt. És 3 (!!) gyereket láttam el egymagam, 6 éven keresztül. Ha beteg voltam, ha nem. Hadd menjen apuka, kapcsolódjon ki. Jobbulást!
2015. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Semmiféleképpen nem korlátoznám a férjem. Legalább ő hadd szórakozzon. Ahogy írod, nem jár el sűrűn, akkor szorítsd össze a fogad...
2015. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazság szerint mivel a gyerkőc 9-re lefürdetve ágyban van, az már mindegy, hogy 10-kor, éjfélkor, vagy hajnalban jön haza...

Asszem ez az így jártam esete.

2015. okt. 16. 15:16
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

neki is így adod elő? "jaj így jártam"

hass csak az együttérzésére

2015. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem örülnék neki. Az én férjem sem sűrűn jár el, de ha beteg lennék, nem is jutna eszébe egyedül itthon hagyni. Ha nagyon muszáj lenne elmennie, akkor megkérném, hogy rendezze el a gyereket, fektesse le, és utána menjen el, akkor nincs gond. De betegen ne hagyja rám az esti mindenfélét.
2015. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

jaj mintha kocsmázni menne a haverokkal.

CÉGES buli.

2015. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Én is "engedékeny" csaj vagyok.Had menjen.Nekem jobb nem lesz,attól,hogy otthon marad,a gyerek éjszaka-általában-alszik.Én 7 hónapos terhes voltam,egy 4 évessel,és egy kiskamasszal,amikor hasonló szituban voltam.
2015. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Magadat és a gyereket el tudod látni. Nem szeretnéd azt mondani, hogy ne menjen.

Akkor most mi a gond? A 23 hónapost lefekteted este, és lefekszel pihenni. Miben tudna segíteni? Csak a fürdetésben, altatásban? Szerintem nem éri meg, én végigcsinálnám inkább egyedül, minthogy 1 óra miatt elmulassza a bulit, és amúgy sem jár el.

2015. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!