Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anya lettem. Lesz...

Egyedülálló anya lettem. Lesz még az életben nekem társam? Pozitív történeteket szeretnék!

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 09:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Ácsi,ácsi,ácsi te valamit nagyon félreértettél utolsó.Igazad van,én csak ne nevezzek selejtesnek senkit,DE...a selejtes alatt KIZÁRÓLAG hazudozó,megcsaló,érzelmileg bántalmazó embert értettem!Pont azért emeltem ki,hogy megfelelő egzisztenciám van (ami esetemben azt jelenti,hogy van házam,autóm,és egyedül eltartom a gyerekem) tehát nem pénzeszsákot keresek,de nem is olyat akit nekem kell eltartani.Az nekem teljesen mindegy,hogy festő az illető,vagy sztárügyvéd,ha tud normális ember maradni,és szerető pár.Lehet a környezetedben sok olyan nő van aki pénzre meg kocsira megy,és ezért gondoltad kapásból azt is,hogy én is csak a szegényebb réteget illetem ezzel a jelzővel,de nagyon-nagyon melléfogtál.

Pont az exem az akinek jó állása,jó fizetése volt,ha erre megyek,ma is ott vagyok mellette,de ez nem elég sőt...

Szexkapcsolat: én még életemben nem sok olyan férfival találkoztam aki az általad képviselt véleményt osztotta volna,én ennek csak örülnék ha a többség így vélekedne.Egyébként elhamarkodott kijelentés volt részemről ez is,nem volt ilyenben még részem,és nem is hiszem,hogy alkalmas lennék rá.Te vagy a második aki felhívta erre a figyelmem,köszönöm!


Utolsó előttinek köszönöm a pozitív történet megosztását :)

2015. okt. 29. 16:25
 22/26 anonim válasza:

Ha olvasod vagy hallod mások történetét, általában a következő szűrhető le:


1. Lett társ, annak is van már gyereke.

2. Lett társ, de kellett közös gyerek.

3. Lett társ, mikor már mindegyiküktől elköltözött a gyerek.


Úgy simán nem nagyon van rá esély, hogy egy férfi csak más gyerekét akarja nevelni, de neki nincs sajátja.

2015. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A gyereked csak neked érték,a pasik szemében csak egy súlyosbító körülmény, egy mínusz pont. Lehetsz akármilyen jó csaj, kedves, okos, ha megtudják, h gyereked van, inkább randiznak a kevésbé szép-okos-kedves de gyermektelen!!! nővel.

Szóval csak azt akarom mondani, h nehéz dolgod van, mert így már szinte minden nő "jobb" nálad.

2015. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Aki gyerekkel együtt nem fogad el az NEKEM "minusz 1 pont",olyan ember egyáltalán nem érdekel,egyébként sem huszon évesekben gondolkodom,30-as,40-es férfiak pedig már érettebben gondolkodnak,pláne ha elváltak.Én elfogadom más gyerekét,mondjuk ezt "gyerektelen koromban" is így gondoltam.

Kérlek ne írjátok többen,hogy mekkora hátrány hogy gyerekem van,mert ismétlem,szóba sem állnék olyannal akinek ez probléma lenne!

2015. okt. 30. 08:31
 25/26 anonim ***** válasza:
60%

Már korábban is hozzászóltam, többet nem is állt szándékomban, de ahogy olvasom a hozzászólásokat teljesen ledöbbentem.

Mondjátok, miért gondolja itt szinte mindenki azt,hogy gyerekkel nem lehet párt találni?

Szerintem csak nézzen szét mindenki a környezetében és számtalan párt talál akinél ez működik!Ráadásul számtalan változata van egy kapcsolatnak.

Én is egyedül neveltem/nevelem a fiamat. Képzeljétek, találtam párt, noha nem élünk együtt. Ennek az oka pedig nagyrészt az én döntésem.

Nekem is van házam, autóm, munkám, középfokú végzettséggel..és van - nagy örömömre - egy nagyszerű fiam. És most biztos meglepődtök, de amikor egyedül maradtam több lehetőségem adódott volna. Egyikük sem volt nős, kapcsolatban élő, tehát párnak tökéletesen megfelelt volna, még választhattam is. Megfontoltan döntöttem, és még véletlenül sem az egzisztenciát, az anyagiakat tartottam szemelőtt. Jelenlegi párom vezető beosztású, többdiplomás, elfogadta a fiamat. Mivel idős,beteg szüleivel él, még Ő is jónak látta és elfogadta,hogy ne költözzünk össze. Párszáz méterre lakunk egymástól, mindenben egymás segítségére vagyunk, szinte együtt éljük a mindennapjainkat.

Aztán majd hoz valamit az élet...

Ez csak az én történetem, csak azért osztottam meg Veletek,hogy azok a hitetlenkedők akik azt gondolják,hogy egyedülálló anyaként meg kell alázkodni,hogy keljünk valakinek változtassanak a véleményükön!A kérdezőnek pedig üzenem,hogy nem fog egyedül maradni, ebben biztos vagyok!

2015. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,én is egyre biztosabb vagyok ebben,hiába próbálnak egyesek ledegradálni,én a gyerekemmel csak több vagyok és nem kevesebb,akinek ez hátrány az keressen gyermektelen,egyedülálló nőt,ez ilyen egyszerű!
2015. okt. 30. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!