Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen színű szőnyege (i) tek...

Milyen színű szőnyege (i) tek van (nak) kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Sötét vagy világos a jobb? Esetleg színben milyen? Volt már sötét és világos szőnyegünk is a nappaliban, de egyik rosszabb, mint a másik. A világoson minden kis kosz rettentően csúnya, a sötéten pedig a porcicák látszódnak meg irtó hamar, annak ellenére, hogy minden áldott nap porszívózok. A csemete 2 éves, koszol-szöszöl ezerrel.
2015. okt. 26. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 évesem van. Mindkét szobában padlószőnyeg van, és naponta porszívózom én is. Az egyik szobában bordó a másikban sötétzöld. Annyira tudtam csökkenteni a kosz mennyiségét, hogy kizárólag az ebédlőben ehetünk, sehol máshol. De ettől még azért mindig jut egy kis morzsa és szösz mindenhová :)
2015. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lila narancs világosbarna, de ez teljesen mindegy hisz a gyerek úgyis a szöszökkel jobban elvan mint a menő játékokkal
2015. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen klasszikus szőnyegünk sincs. Az egész lakásban hidegburkolat (járólap) van. A nappali felét kitapétáztunk ilyen puzzle-habszivaccsal, azon tud játszani a gyerek anélkül, hogy alulról fázna. Amúgy meg a harisnya+zokni+padlófűtés kombináció nálunk működőképesnek bizonyult.
2015. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van sötét is világos is, a kosz úgyis megtapad rajta. A konyha egyben van az ebédlőben, ott és az előszobában is ugyanolyan bordó kerek kis szőnyeg van, mindig televan kajamaradékokkal, a szobában vagy egy nagy bézs, azt naponta muszaj porszívózni. 2 és 3 éves gyerkőcök
2015. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

logikus hogy a sötét a jobb, felnőttnek, gyereknek, mert inkább legyen porcicás mint látványosan koszos, a porcicákat könnyebb felszívni.


ennek ellenére a nappaliba nekünk bézs szőnyeg van, viszont állandó jelleggel rajta van egy ugyanakkora pléd, kiterítve, azon játszik a gyerkőc. csak akkor szedjük fel ha vendégek vannak. a szobájában sötét színű, barna, de azon meg habtapi van, ami beteríti szinte az egész szobát.

őszintén szerintem túl spilázod, vagy nagyon rossz anyag lehet ha ennyire szöszös..én elég érzékeny vagyok a tisztaságra, de mégis heti egy porszívózás mellett el tudom viselni, amennyire szöszös a szőnyeg...nem mondom hogy nem szeretem jobban a porszívózás utáni állapotot, de tényleg nem vészes...polipropilén vagy mi a fene szóval olcsó fos az egyik, a másik egy vastagabb, drágább klasszikus szőnyeg, az jóval kevésbé szöszölődik.

2015. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!