Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a magán nőgyógyászoknál...

Mennyi a magán nőgyógyászoknál úgy átlagosan a hálapénz?

Figyelt kérdés
Főleg Kecskemét környéki anyukákat kérdeznék, akik ismerik Ifj. Tankó András doktor urat. Első babánk lesz még csak, és kíváncsiak vagyunk, hogy a hálapénz, szülés, császármetszés mennyibe kerül nála.

2015. okt. 26. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a vizitdíj tízszeresét szokták kapni/kérni, ha előre felfogadod szülésre.
2015. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Magandokinak nem adok halapenzt soha, hisz neki elore megszabott dijszabasa van.
2015. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen rá kell kérdezni. Az enyém azt mondta, adunk amennyit akarunk. De van, aki konkrétan megmondja az összeget. Nem szívbajosak.
2015. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És valaki nem tudja esetleg , hogy Tankó doktor úr a "nem szívbajos" vagy inkább a másik fajta doki?
2015. okt. 26. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted nyugodtan finoman. Pl. hogy milyen kondíciókkal vállal szüléslevezetést. Ha szerényebb fajta akkor azt mondja, nincs szabott ár, ha kevésbé szerény megmondja az összeget. Igazából ez így nem hálapénz, hanem plusz szolgáltatásért plusz pénz.
2015. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy a császármetszésért többet kér, mint a sima szülésért. És ha jól tudom engem császározni kell mert túl keskeny a csípőm :/
2015. okt. 26. 17:06
 7/9 A kérdező kommentje:
*medencém
2015. okt. 26. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magán nőgyogyásznak szabott ára van .igy ott nincs hálapénz .
2015. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kevered a fogalmakat. Szülni akarsz választott orvosnál, de állami kórházban. Gondolom ennek a tarifája érdekel. A rendelés valóban szabott áras a magánrendelőben. A szülés áráról szokás megállapodni, ami általában egy rendelés árának a tízszerese szokott lenni.
2015. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!