Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezzel mindenki így van?...

Ezzel mindenki így van? Normális dolog?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem nem kellett volna szülnöm, és megbántam. Máskor pedig örülök a döntésnek. Néha eszembe jut hogy mi mindenből maradtam ki, pl hogy életemben nem voltam bulizni és ehhez hasonlóak.
2015. okt. 29. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, én sose éreztem így.


26 évesen szültem az elsőt, 32 évesen a másodikat. Boldog vagyok, hogy van két gyönyörű gyerekem, nem bántam meg.

2015. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Nincs mindenki így vele.
2015. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok így vele. Kibuliztam magam, már családot akartam és így a jó. Vannak nehéz órák/napok de a fáradtság miatt, nem azért, mert úgy érzem bármiből is kimaradtam volna.


Terveztétek a babát? Ha igen, akkor úgy tűnik túl korai volt. Ha nem, akkor ez nehéz helyzet, szerintem többen lehetnek így ezzel az érzéssel nem tervezett baba esetében.

2015. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem voltál bulizni?


31 vagyok, nekem már nem hiányzik a mostanában 'bulinak' nevezett szórakozási forma. Szeretem a nyugodt estéket, a családom, a stabilitást. Ha 20 évesen szültem volna, valószínűleg lenne hiányérzetem, de így nincs. Buliztam, amennyit akartam, voltak olyan kapcsolataim, amiket most nem engedhetnék meg magamnak, és megéltem, amit meg akartam. Most így érzem jól magam. Felnőttem hozzá.


Ettől függetlenül igen, volt már olyan, hogy végigszaladt bennem, hogy ez tévedés, mégsem kellett volna, rohadt fáradt vagyok, minek kellett ez nekem, stb. De elfújja a szél gyorsan. Ez különösen szülés után jött elő, néhány hétig, amíg élő hullaként bolyongtam a lakásban.

2015. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

"hogy életemben nem voltam bulizni és ehhez hasonlóak"

Ha nem volt rá igényed, akkor most sem kell buliznod, hidd el. De ha akarsz, szerintem nem megoldhatatlan. Tudtommal csak gyereked lett, nem egy várbörtönbe vagy bezárva. Mindent meg lehet oldani.

2015. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
16 éves voltam és nem volt szívem elvetetni. Otthonról menekülnöm kellett sajnos, de ezt nem részletezném. Aztán megfogant a második, akit akartunk. Aztán a harmadik spirál mellett. Nem régóta érzem ezt, úgy kb 1 éve. azelőtt boldog voltam és örültem hogy így alakult és végre van családom van egy jó párom akire bármikor számíthatok és kicsit pótolja a szülőket is hiszen sokat irányit és próbálja megmutatni a helyes irányt amit sajnos mostanában egyre jobban vesztek el.
2015. okt. 29. 10:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem kapja meg majd a gyerek aztán úton-útfélen mindenért, hogy "hálátlan", meg "mit fel nem áldoztam érted". Kicsit inkorrekt lenne.
2015. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Az a bajod akkor, hogy kimaradt a fiatalkor? Ne aggódj, most otthon vagy, ha elmész dolgozni, tanulni, más lesz. Próbálj nem csak anya lenni, hanem tanulj valamit otthon, találj hobbit, menjetek el a pároddal kettesben szórakozni. Jobb lesz, csak beszéld meg vele, mit érzel.
2015. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es, mi a gondod? Nem igazán értem ezt miért kell a fejemhez vágnod.
2015. okt. 29. 10:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Eddig néha néha eltudtunk menni kettesbe, étterembe, moziba stb, anyós vigyázott a gyerekekre, de sajnos úgy kellett döntenünk hogy nem hívjuk többet, mert nyilvánvalóan nehezére esett, sajnos. Úgyhogy mostanában nem lesz "pihenés" kettesben.
2015. okt. 29. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!