Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezzel mindenki így van?...

Ezzel mindenki így van? Normális dolog?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem nem kellett volna szülnöm, és megbántam. Máskor pedig örülök a döntésnek. Néha eszembe jut hogy mi mindenből maradtam ki, pl hogy életemben nem voltam bulizni és ehhez hasonlóak.
2015. okt. 29. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mondom REMÉLEM! Mivel nem ő kérte a megszületését.
2015. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jólvan, de akkor sem értem. És jogod sem nagyon van ilyeneket mondani. Főleg, hogy a kérdésre nem is válaszoltál. Na mindegy.
2015. okt. 29. 10:53
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez tök normális, főleg, hogy nagyon fiatalon szültél, így kimaradt a bulizós-kiélős korszak.

Van, aki nem igényli, van akit kielégít az, hogy gyerek társaságban van és mesét olvas. De nem mindenki ilyen. Van, akinek szüksége van felnőtt (és nem csak a párja!) társaságára is, kikapcsolódásra (nem játszótérre!), mint oly sok felnőttnek. Szerintem ezzel nincs baj.

Én 30 évesen szültem, előtte nagyon sokat buliztam, jártam erre-arra, igazából teljesen kiélveztem az életet. De ennek ellenére van, hogy hiányzik a régi életem. Amikor azt csináltam és akkor,amit és amikor akartam. :)

Az a baj már, hogy a bukiból kiöregedtünk, minden hely tele van 15-20 évesekkel. :) Meg egyszer a többségnek családja lesz, megállapodik, lenyugszik. Ez az élet rendje. :)

Adjátok le néha vmelyik mamának a gyereket és menjetek el étterembe vagy sétálni, beülni valahova.

Szerintem ez a megbántad h szültél dolog nem komoly gondolat, mert tuti szereted a gyereked. Csak hiányzik vmi az életedből.

Az élet rövid és vége lesz pikk-pakk. Ne a múlton rágódj, hanem élvezd ami van!

2015. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

gondolom most sem vagy túl öreg ,tehát nem kellene elásnod magad.

beszélj a férjeddel ,mondd el mit érzel.

vigyázzon ő a gyerekere ,amíg te egy barátnővel találkozol.

legyen heti 3-4 órád legalább ,amit akár egyedül akár barátnővel ,de arra fordítod amire Te akarod.ne ess kétségbe ,szerintem néha mindenki van így ezzel.mindent meg lehet oldani.

2015. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
nem, én nem szoktam ilyet érezni, de nem is 16 évesen szültem...
2015. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyet éreztem, elmentem szórakozni a barátaimmal. Mármint olyan érzésem volt, hogy rám férne egy kis buli, olyat nem éreztem, hogy nem kellett volna szülnöm. Fiatal voltam, amikor a fiam született, 20 éves. Amikor már nem kelt éjszaka, akkor havi egyszer simán elmentem szórakozni, nem árt ez senkinek szerintem, nincs ebben semmi rossz. Most 28 vagyok, már egy ideje nem nagyon motivál, hogy bulizni menjek, inkább színház, mozi, vagy szakmai konferencia, még ha nem is kötelező, de mondjuk érdekel a téma. Ilyesmikre szívesen áldozok az időmből, de olyan valódi, igazi bulikba már nem nagyon járok, talán évente egyszer, többre már nem nagyon van igényem.


Csak azt akartam ezzel mondani, hogy azért, mert gyereked van, még nem kell azt gondolni, hogy te nem szórakozhatsz, csak meg kell oldani, hogy el tudj menni. Ha nem is a férjeddel, mert nincs más, aki a gyerekekkel maradna, de a barátnőiddel simán elmehetsz te is.

2015. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nincsen barátnőm :( Mindenki elfordult tőlem, és messze is költöztünk.
2015. okt. 29. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!