Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mi legyen. Éjszakai...

Most mi legyen. Éjszakai kimenő a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon sokat dolgozik, alig van ideje a családra. szinte csak este van itthon. Most előállt egy őrült hobby ötlettel, amivel mondani sem kell a családtól veszi el az időt. Próbáltam benyelni ezt a dolgot, de nem megy. Én vagyok a gonosz, mert az állandó munka mellett neki is élni kell, jár neki egy is feltöltődés? Véleményetek?
2015. nov. 1. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Neked is van valami hobbid, ami elveszi a családtól az időt?
2015. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vargapeti ***** válasza:
57%
A nap 24 órából áll. mindenkinek. én itt megoldásként azt látom,(én ezt tenném) hogy a másodállást adnám fel, illetve csökkenteném az életszinvonalat. Másképp nem megoldható. Nem mindenkinek van egyformán napi óraigénye a gyerekekre-családra. Ha benne ez még nem fordult meg, illetve nem tudatosult, akkor tényleg csak sárkány leszel a szemében. Amint a gyerek esetleg érdeklődni kezd az apja dolgai iránt, ez a probléma nagyrészt meg is fog oldódni.
2015. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Milyen hobbi az ami éjszakai kimenot igényel?????Egyet értek, a legfontosabb kérdés h Neked van kimenod?
2015. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenlően osztoztok a szabadidőn, akkor is kellemetlen, hogy valaki estére nem megy haza. Mint valami kóbor kutya. De így, hogy látszólag ez számodra azt jelenti, hogy a maradék szabadidejét sem veletek tölti el, még rosszabb. Mi mondhatjuk azt, hogy juuuuj, de milyen a férjed... a lényegen nem változtat. Nem akar otthon lenni, és te nem tudod rávenni. Alapvető problémák vannak nálatok, amiket le kell ülni megbeszélni, különben nem lesz jobb soha, csak rosszabb!
2015. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi ez a hobbi, és mennyi plusz időt igényel. Ha mondjuk heti plusz egy óra, akkor nem gond, de ha több nap több óra, amellett hogy amúgy is későn ért haza, az már nem fér bele. Az tényleg olyan lenne mintha már bármit kitalál csak otthon ne kelljen lenni.

Másrészről ha ő maga nem érzi azt belül hogy otthon szeretne lenni, akkor sok mindent nem tudsz csinálni :-/

2015. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Én is elég aktív életet éltem fiatalként, de most napi 8 óra munka, a háztartás és a gyerkőcök lekötik minden időmet. Abból a szempontból vagyok szerencsés, hogy a munkám valamilyen szinten a hobbim is. Nem nagyon lenne időm másra, bár igényem nekem is lenne, mert szívesen elmennék én is pl. edzeni néha. Tudom, hogy ez a család rovására menne, és itt legjobban az fáj, hogy úgy érzem a férjemnek valójában nincs igénye ránk. Vagyis hogy neki így jó, tiszta otthon, jól nevelt gyerekek, rendes feleség. A szórakozás, a feltöltődés pedig megoldva nélkülünk. Azt hiszem sok mindent át kell gondolnom.
2015. nov. 1. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, ebben az esetben tényleg sok ez a hobby, ha te még futni se jutsz el egy fél órára...

Férjednek vesd fel hha mindenképp új hobbyt akar, akkor keressen olyat amit együtt is tudtok csinálni a gyerekekkel, pl. túrázás vagy sárkányröptetés.

2015. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!