Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Diplomás anyukák! Hány évesen...

Diplomás anyukák! Hány évesen sikerült összeegyeztetni az első babát a karrierrel?

Figyelt kérdés
Még egyetemista vagyok, az egyik legfiatalabb az évfolyamon, mégis úgy érzem, hogy mire a végére érek az egyetemnek és sikerül munkát is találnom már el leszek késve a babával :( Vagy ha először babázok, utána tapasztalat nélkül hogy találnék állást? Nálatok hogy volt?

2015. nov. 4. 14:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%
24 evesen diploma, 7 ev munkaviszony utan (epp meg 30 evesen) szuletett meg az elso gyerkoc. Ma mar nem varnek eddig. Teso probalkozas alatt.
2017. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen diplomáztam, akkor már együtt éltem a párommal. Aztán pár év "ugrálós" munkaviszony, esküvő, karrier, lakásvásárlás, és most van babaprojekt. 31 éves vagyok.
2017. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

27 voltam, amikor született a lányom. Ha egyből összejön, 26 lettem volna, de egy kicsit várni kellett rá :)

Karriernek mondjuk nem nevezném :D Dolgoztam 3 évet egy cégnél, egész jó fizetésre feltornásztam magam, szereztem egy csomó tapasztalatot, várnak vissza szeretettel, de nem nevezném karriernek én sem, amim van. Nem is igénylek mondjuk ennél többet. Amúgy én a lányom 14 hónapos korában vissza is megyek részmunkaidőben, hogy ha esetleg meggondolnám magam a jövőben, akkor ne záruljon be ez a kapu előttem.

2021. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
24 évesen diplomaztam majd dolgoztam, aztán 30evesen befejeztem még egy szakot, aztán most csinálom a doktorim, de közben 36 és 38 évesen szültem.
2021. júl. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!