Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gáz, hogy ilyesmit megcsin...

Nem gáz, hogy ilyesmit megcsinál a feleségem?

Figyelt kérdés

Mindig úgy képzeltem, hogy egy anya mindenről lemond a gyerekéért.

Ő meg képes (most ez csak egy példa a sok közül) a gyereknek vásárolt babakekszből enni, mert hogy milyen finom, ő ilyen jót még nem evett, ok, nem eszi meg az összeset, hagy a lányunknak, de akkor is, az a gyereké és nem az övé és kész. És hasonlókat már nem először tapasztalok nála, engem dühít hogy ilyen. Vagy pl. veszünk banánt a lányunknak és azt eszik ő is uzsonnára.

Hölgyek, Ti hogy vennétek ha ilyesmit szóvá tenne a férjetek? Egyelőre nem szóltam neki, de egyre jobban kiakaszt.


2015. nov. 9. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
97%

Úr Isten! Hacsak nem az utolsó falatot eszi el a gyerek elől szerintem nem gáz.

Neked szerintem más bajod van a feleségeddel... üljetek le és beszéljetek mielőtt rosszabbra fordulnának a dolgok.

2015. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
98%

Inkább te vagy gáz, hogy sajnálsz egy banánt vagy pár szem kekszet a feleségedtől, a gyereked anyjától.


Ha nem engedhetitek meg magatoknak, akkor a gyereket se kellett volna bevállalni, ha meg csak szimplán ilyen sóher vagy, ideje lenne elgondolkozni...

2015. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szűkösek az anyagi lehetőségeitek, hogy nektek szülőknek már nem jut banán? Vagy keksz? Nem értem, mi az, hogy a gyereké. Vagy a feleséged megeszi a banánt és a kekszet, a gyerek meg üres kenyeret eszik és csapvizet iszik? Segítenél megérteni a problémád?
2015. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
100%
Baromira kiakadnék, ha ezért megszólna a férjem. Miért ne ehetne banánt és babakekszet az anyuka is???
2015. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán írok ilyet, de most muszáj: Kérdező, Te nem vagy normális! Ha az anya nem kenyéren és vizen él, akkor már önző? Mi lesz, ha majd kicsit nagyobb lesz a gyerek és ugyanazt eszi, amit Ti? Ő ebédel, Ti meg nézitek?
2015. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
100%
Téged a feleséged lénye irritál, ezért zavar ez a más családban természetes jelenség, vacs csak kamu a kérdés, mert ilyen kajairigy ember nincs még egy...
2015. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig úgy képzeltem, hogy egy anya mindenről lemond a gyerekéért."

Akkor rosszul képzelted.


Basszus, sajnálod tőle a kekszet meg a banánt? Egyél te is, bameg. Gondolom nem enne belőle a feleséged, ha nem tudnátok újat venni, amikor elfogy. Tessék felfogni, hogy egy család vagytok, és a gyereketek ugyanúgy családtag, ahogy ti ketten, azaz arra kell törekedni, hogy mindenkinek jusson abból, amit szeret, ne csak a gyereknek. Nyilván, ha nagyon nincs pénzetek, akkor azt nézitek, hogy a gyereknek jusson minden, de nekem nem úgy tűnik, hogy erről lenne szó.

Egyébként, ha az én férjem tenne ilyesmit szóvá, valószínűleg hülyének nézném. Egyszerűen fel sem merülne bennem, hogy komolyan gondolja ezt a baromságot.

2015. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
100%

Szegény feleséged, ilyen ostoba elmebeteggel együtt élni!

Te nem vagy normális és ha jót akarsz megadnak, akkor nehogy ezt a baromságot előhozd a feleségednek.

2015. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc,kamu,provokatív kérdés!Ha nem,akkor Te egy elmebeteg hülye vagy!3 gyerekünk van,imádom a babakekszet,a puffasztott rizst,és az üveges tejberizsüket is!Szoktam is enni belőle!SŐT!A gyümölcsökből is együtt falatozunk.Én hogyan venném?!Mivel egy NORMÁLIS emberhez mentem felségül,sehogy nem kell,hogy vegyem.
2015. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti kamu, ilyen irigy emberhez nem megy hozzá senki...


Ha mégis igaz, még nem tudja, kihez ment hozzá, akkor hallgass inkább és vegyél többet mindenből. De neked akkor tuti nem azzal van a bajod, hogy a feleséged eszik a gyerekéből, hanem más gondjaitok vannak, csak ebben nem tudod már elviselni.

2015. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!