Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 34-36 év körüli anyukák....

34-36 év körüli anyukák. Vonzóak, csinosak vagytok? Kaptok visszajelzéseket? Kollégám szerint lejárt az időnk.

Figyelt kérdés

:(

Nem szeretem az ilyen megjegyzéseket. Nem nekem mondta, nem is rám, csak elmondták nekem is.



2015. nov. 12. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok, a harmadik és egyben utolsó (legalábbis tervezetten) kicsimmel vagyok itthon.


Nyáron lefogytam, visszanyertem a régi súlyomat, ami már nagyon hiányzott. :)

Bár még szoptatok, végre megállt a hajhullásom, s újra megnövesztettem a hajamat. Mindig is a hosszú haj állt jól, így vagyok önmagam.

Ezen kívül leszedettem az anyajegyeimet.

Igyekszem mindent kihozni magamból, vonzó smink, ránctalanító krémek... :P :)

Műkörmöm viszont nincs, az nem én vagyok.

A divatot sosem követtem, egyéni stílusom van.

Visszajelzés is van. :)


A kollégád egy paraszt. Válasz: ha nekünk lejárt az időnk, a tiéd sosem jön el. :P

2015. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ugyan a kor nemigazán stimmel, de anyukám 43 éves, 3 gyerekkel (26, 23 évesek a tesoim, én 21). Egymillioszor jobban néz ki, mint 10 éve, remek, stilusához és alkatához illö ruhákat hord, csinos haj, smink, stb. Sugárzik. Öszintén mondom, hogy soha nem volt még ennyire gyönyörü, a környezete is tudatja vele.
2015. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kollégádnak nincs sem ízlése, sem intelligenciája... megragadt valahol a 16-18 éves szinten (IQ-ban meg a 3 agysejtnél de abból 2 gátló) Ne törődj vele!


Tapasztalatom szerint a 30-as, 40-es korosztály kifinomult, intelligens. Egyéni ízlése van, nem konfekció mint a kislányok. Érzelmileg és szexuálisan is ki tudnak teljesedni. Sokkal tökéletesebbek mint a fiatal lányok! Ebben a korban nyílnak ki, virágoznak a hölgyek! Egyértelmű, h Mi, igényesebb férfiak megőrülünk értük.

35F

2016. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!