Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap tóhoz megyünk fürdeni...

Holnap tóhoz megyünk fürdeni (belföldre). Két kollégám is ajánlott vmit az esetleges fertőzések megelőzésére: Canestenes tampont vagy kefíres tampont. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tartok a fertőzésektől. A Canestent nem csak külsőleg lehet használni? De ártani nem árthatok vele, ugye? (21 hetes vagyok)
2008. jún. 21. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

En ezt egyaltalan nem ajanlom!!

A kefires borzasztoan hangzik, en tuti nem dugdosnam, a Canestenest szinten nem!

Sot egyaltalan nem raknek fel tampont, mert az megszivja a vezetoszallal magat es egesz feljut a viz vele, olyan melyen mint a tampon!

Szerintem gyorsan felejtsd el ezt!!!

Ha zart a mehszajad, furodhetsz minden ilyen baromsag nelkul

28 hetes kismama

2008. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a canestent ajánlanám. Meg az orvosok is szokták javasolni, hogy úszásnál használjuk. Nemcsak külsőleg lehet, van kúp is. Nem árthatsz vele, jobb ha használod, minthogy valami fertőzésed legyen.
2008. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ilyet ki ne próbálj!! Sőt, a fürdést is kihagynám a helyedben, valóban bármit össze lehet szedni, és hát a kicsi egészsége az első, nem ér annyit kockáztatni!!
2008. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Canesten gombaölő. Ha feleslegesen hasnzálod, ergo nincs gombád, felboríthatod a huvely természetes egyensúlyát vele.

Csak orvosi utasításra használható.

Azt meg, hogy kefíres tampont használj, életemben nem hallottam, de tényleg elég butaságnak tűnik.

2008. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kedves kollégák összetéphetik a nem létező orvosi diplomájukat, elég nagy felelőtlenség ilyen vadságokat ajánlgatni egy terhes nőnek.

Kérd ki az orvosod véleményét, hogy mit tudsz tenni az esetleges fertőzések elkerülése végett, de egyébként zárt méhszájjal, élővízben fürödhetsz.

2008. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia,nekem van egy szupi konyvem >:A baba valaszol es abban olvastam hogy az olivaolajba martott(exte szuz) tampont kell felhelyezni nekem bejott...
2008. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most ugy őszintén,ha ennyire lelkiismeretes akarsz lenni és nemfelelőtlen,de tényleg,nem tudod kihagyni a fűrdőzést???Én 37hetes vagyok elhiheted én is egész nap csobbannék de inkább kibírom,ennyit tényleg el kell viselni.Én egyiket sem javasolnám a praktikáid közül,nem beszélve arról ha elkapsz valamit veszélyezteted a kicsit és igen sok pénzbe és nyűgbe kerül mire kikezelnek..én nem terhesen kaptam már el fertőzést tóból..évek multán tudtammeg miéert de inkább nem írom le...azóta is félek az ilyen tavaktól...de dönts belátásod szerinz,nekem fontosabb a babámmint egy fürdőzés és sztem neked is.
2008. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy fürödjek nyugodtan természetes vízben. Szerintem tampon felejtő... Nyugodj meg, nem lesz semmi baj!! 16 hetes kismami
2008. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár már szerintem fürdesz, (mi is indultunk ma, de jól benáthásodtam). SZóval a kefír is nagyon jó, az olaj is, sőt a canestenes tampont is nyugodtan használhatod. Nekem mindhármat javasolta a doki. Bár azt mondta ha egyszer is összeszedek valamit akkor utána már felejtős a pancsi :) viszont csak természetes vízbe engedett! Jó fürcsit! 27 hetes kismama
2008. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül nem fürödtem. Bevonultam az árnyékba és amikor már nagyon melegem volt, letusoltam. Boldog babavárást Mindenkinek!
2008. jún. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!