Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha egy gyerek folyamatosa...

Baj, ha egy gyerek folyamatosan a gép előtt ül, mást nem is csinál? Ha ezellen nem tesznek a szülők semmit, mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Otthonról csak iskolába jár el, iskola és tanulás után egyből megy is a számítógép elé
2015. nov. 12. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mit csinál konkrétan a gépen?
2015. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagy baj. Egészségtelen egész nap ott ülni, ráadásul függőséget is okoz, amiről sokszor felnőtt korban sem könnyű "lejönni". Háttérbe szoríthat egyéb fontos dolgokat, mint pl. tanulás, emberi kapcsolatok, hobbik.
2015. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nagy baj, igen. Létező probléma a számítógép- illetve játékfüggőség.

Arról nem is beszélve, hogy ebben a korban a valódi társas kapcsolatok kialakítását (is) meg kellene tanulnia, sportolnia,levegőn is kellene lenni, meg sok minden egyéb mást is csinálhatna.

2015. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

baj.

van ilyen az ismeretségi körben.

képtelen a gyerek másrol beszélni és más gyerekekkel eljátszani(korabeliek)

2015. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen gyerek később életképtelen lesz, felnőtt korára ha nem változtat a sok gépezésen?
2015. nov. 12. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

szerinted hogyan tanulja meg a társas kapcsolatok alapjait?

a számitogéptől nem sokat tanul...

2015. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A testtartásról és az elhízásról már nem is beszélve...
2015. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is az voltam, konkrétan 13 évesen. Hazaertem a suliból nem is tanultam, hanem rögtön gép. Késő estig. Aztán elmúlt leginkább attól hogy haverok felvilagositottak, hogy ennek SEMMI értelme. Rá jöttem. Abba hagytam. Egyszerűen próbálj meg beszélni vele.
2015. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!