Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A munkaadó köteles munkát...

A munkaadó köteles munkát biztosítani, ha 2 év után (nekem még lenne egy 3. is) gyes mellett visszamennék dolgozni?

Figyelt kérdés
Korlátlan időre szóló szerződésem van.
2010. márc. 20. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen köteles vissza venni 2 év után ha nem 3évig írtad alá a fizetés nélküli szabit. De ha alá is írtad a munkaadó nem kötelezhet arra hogy otthon töltsd le. Ha vissza akarsz menni köteles vissza venni. Ha estleg nem akar vissza venni mert nem tud munkát biztosítani akkor állás időt kell fizetni a személyi alapbéredet,a gyerek 3 éves koráig,utána fől mondhat persze az összes jutattással ami neked jár. Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok ne hagyd magad,ha nem vesz vissza állás idő fizetése kötelező!!!!!!Nehogy bármit is alá írj,főleg ne a közös megegyezést. Én már ügyvédekkel komunikáltam erről 2006-os jogszabály kimondja: KÖTELEZŐ VISSZA VENNI GYES ALATT A MUNKÁLTATÓ.
2010. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ellenségek, csak tudni szerettem volna, mi jár nekem és mit kell szépen kérni, tudod.
2010. márc. 20. 07:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz velem se voltak,most sem azok,de azért valljuk be pl engem nem tud vissza venni,és itthon fogok ülni 130 nettóért
2010. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
x
2010. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!