Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés anyának lenni?

Milyen érzés anyának lenni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

Aki azt írja,h szar anyának lenni bár ne szült volna!! Aki meg még nem anya az ne írjon ilyet míg nincs ebben tapasztalata.


De,h válaszoljak is:-) Csodálatos,fárasztó,aggodalmaskodó,gyönyörű,bár néha magányos is tud lenni.

Néha hiányzik a gyermektelen idő,csak úgy lazulni,iszogatni és nem törődni a holnappal.

Ennek ellenére soha senkivel nem cserélnék,többek között olyanokkal akiknek nincs gyermekük.

Saját tapasztalatból mondom,akinek van gyereke az egy Nagyon Gazdag ember!!!! Aki ezt gyermekesként nem így gondolja az nem is érdemli!!!!!!

Amúgy leirhatatlan érzés! Álmomban sem gondoltam,h lehet ennyire nagyon Szeretni valakit !!! :-)

2015. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb érzés. És igen, olyan, mintha előtte egy másik életet éltem volna, amikor még nem tudtam, mi a fontos. Nekem így teljes az életem. És ez persze nem jelenti azt, hogy nem nehéz, és minden megy mint a karikacsapás, mert ez nem igaz. De a nehézségek ellenére is vállalnám újra, ha elölről kezdeném. Nekem 2 gyerekem van.
2015. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
a legszebb dolog lenne, ha minden rendben is lenne mellé.
2015. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát, előző...sajnos mindent nem kaphatunk meg.
2015. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Na ne mondjátok már, hogy amit szerencsétlen nőci érez ( a szar anya, tudjátok...), azt senki nem érezte. Ne írjatok már olyanokat, h az ilyen ne szüljön!!!!!

Hogy összecsapnak a feje fölött a hullámok, a gyerek egyfolytában bömböl (mákja van, akinek az első 3 hónapban is nyugis volt a gyereke, de aki kifog egy extra hasfájósat...)... Magára nincs ideje, nemhogy a pasijára. Azért az kemény!

Nekem a lányom az első 3 hónapban nappal 2 óránként fent volt, éjjel órákat sírt, a tköm tele volt már mindennel, nyugalmat akartam, aludni, pihenni, hajat mosni, nem bukis-könnyes-nyálas-tejes pólóban lenni, ami bűlik , hiába veszek fel tisztát, 1 óra múlva megint valamivel összekenem...

Szóval először lehet igazán durva, ami nem túl jó érzés azért.

Aztán később más lesz, legalábbis nekem. Elmúlt az idegtépő 3 hónap és egyre jobb lett minden.

Lányom már pár hónapos korában bújós volt, a fiam is az lett, ahogy ezt látta.

Amikor ők ketten megölelnek, az a legjobb dolog a világon. Szóval bőven megéri a de szar érzés az elején, mert kárpótol a gyerek mindenért.

ANYÁNAK LENNI A LEGJOBB DOLOG A VILÁGON. :)

2015. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hol ilyen, hol olyan. Megéri, szuper, de ha ma kérdezed, ma idegbaj volt. Gondolom front van, vagy nekem vagy nekik...
2015. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3 gyerkőcöm van. 12, 15, és 5 évesek. Én úgy vagyok vele hogy kisgyerek nagy gond, nagy gyerek kis gond. Mind a hárommal az elején nagyon rossz volt. Olyan voltam mint a zombi, de beljöttem. És a mai napig úgy van hogy el nem mennék nélkülük valahová a férjemmel, soha nem voltunk azóta kettesben. Nem is vágyok rá. Nekünk így jó. Ha itthonhagynám őket nagyon hiányoznának meg az járna a fejembe hogy mi van velük. Nagyon sokat puszilgatom őket még a nagyokat is nem tudok betelni velük a védőnőm mondta egyszer hogy ne szeressem már őket ilyen majom szeretettel. De miért is ne? ELjön egyszer az az idő is hogy kirepülnek a fészekből és akkor kettesbe leszünk a férjemmel. Addig is kihasználok minden percet órát velük. Nagyon tudnak hiányozni ha iskola meg ovi van. Már alig várom hogy hazajöjjenek. Picurkám nem is alszik ott az oviba meg is bolondulnák ha ott kellene altatnom. Úgyhogy összefoglalva nekem egy csodálatos mámorító, a legjobb dolog az életemben a gyerekek. Főleg amikor mondják hogy "anya nagyon szeretlek" kell ennél több.
2015. nov. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!