Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy egy...

Normális dolog, hogy egy anyuka ennyire retteg?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy anyukával, fél éves a kisfia. A terror óta nem mert nagyokat sétálni a picivel, csak a kertben. Halmozza fel a konzerveket, tápszereket stb... Szó szerint retteg. Mit mondhatnék neki, amitől egy kicsit megnyugszik?

2015. nov. 20. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Az hogy lenézek-e bárkit bármi miatt az az én dolgom. Egyébként nem lenézem, csak nevetségesnek tartom a felesleges félelmet, meg a "jajj, érdemes szülni ebbe a világba?" kérdéseket.

Akkor ezek az emberek ne szüljenek, ne éljenek, zárkózzanak be a 4 fal közé. Legalább nem kell hallgatni a hülyeséget.


Egyébként emberség, empátia.. Van mindkettőből, de hülyékkel így is eleget találkozok. Sajnos néha elfogy a türelem.

2015. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez a rettegés már beteges.Szerintem hiába is mondanál bármit,ez Magában kell helyre tennie.
2015. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon sajnálom szegényt. Én már hónapok óta készülök, fel van halmozva étel, elterveztem hogy összeállítok menekülős csomagokat, hogy ne kelljen kapkodva csomagolni. Lessz itt mév kutya világ szerintem... Viszont rettegésben élnj megkeseríti az életet, az nem célra vezető. Beszélgessetek, az is oldja a feszültséget. Említheted neki, hogy a félelem nem segít, csak lebénít, a bajra felelősen felkészülni elég.
2015. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok híve annak, hogy beleavatkozzunk mások életébe, de szerintem a védőnőjének jelezd, hogy ezt tapasztalod, beszéljen ő vele. Simán lehet, hogy a szülés utáni depresszió ilyeen elhúzódó nála és csak most váltott komolyabb tünetekre. Minden esetre cseppet sem normális, amit csinál.
2015. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem .
2015. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!