Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondanád a férjednek, hogy...

Elmondanád a férjednek, hogy terhes vagy a szeretődtől, vagy jobb lenne mindenkinek a hallgatás és egy gyors abortusz?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 13:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha szeretőm lenne, elválnék.

Ne aláznám meg így a férjem, és ezt tőle is elvárnám.

Nyilván szar a házasság, ha félre lépek, így minek együtt maradni.

A babát lehet megtartanám, de biztosan egyedül.

2015. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
osztom az első véleményét, bár nekem nem lenne meg a keresetem hozzá hogy egyedül eltartsam. Abortusz aztán válás részemről. De jó hogy nem így mentem férjhez :)
2015. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Jobb a hallgatás, abortusz, de utána elválnék. Ha mégis megakarod tartani, akkor ne varrd, a férjed nyakába. Ahhoz viszont el kell mondanod, hiába válnál el a szülés előtt, törvényileg, még a férjed lenne a gyerek apja, amennyire én tudom.
2015. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha 1 éven belül válasz el, a gyerek a férj nevére kerül.

Utána papírozni kell, hogy a szerető nevét kapja.


Nem mondanám el. Nem tennék ilyet vele.

A szerető akarja a gyereket? Vagy csak becsúszott?

Ha nem akarja, akkor elvetetném, elválnék.

Ha akarja, akkor elválnék és vállalnám a babát. Bár ugye...ha közösen akartok gyereket a szeretővel, akkor miért van még képben a férj?...

Szóval sztem így ab + válás.

2015. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

Mindent megtennék, hogy megtartsam a babát. Mivel így előbb-utóbb kiderülne, így inkább elmondanám.

Amúgy sem hiszem, hogy magyarázat nélkül beletörődne abba, hogy elválok és elköltözök.

2015. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Miért válnék el? Soha,fel sem merült bennem.
2015. nov. 27. 13:59
 7/27 A kérdező kommentje:
Látom a lepontozásokat,nos én sem le,sem fel nem pontoztam senkit!
2015. nov. 27. 14:00
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Azért válnál el, mert egy jó házasságban a férj és feleség van csak. Nem többen. És ha már kevés a férjem, és nem vagyok boldog, akkor lépek tovább. Nem maradok egy rossz házasságban. Anyagi okokból sem.

Vagy ti nyílt házasságban éltek?

2015. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Nem írtál arról, miféle házasságban élsz, de nem az a "hagyományos" fajta lehet, ha azt kérdezed, elmondjad-e a férjednek, hogy mástól vagy terhes, de meg se fordult a fejedben, hogy elválj. Ezek szerint a férjednek se fordulna meg, hogy kivágjon, mint macskát sz..., ha elmondod neki? És akkor mi lesz, ha elmondod? Mindenképp abortusz, vagy lehet, hogy megtartjátok a férjeddel? Nyílt házasságban éltek? A férjednek is van szeretője?

A férjeddel is szexelsz egyébként? Kizárt, hogy a gyerek tőle legyen? Meg tudod oldani az ab utáni felépülés időszakában, hogy ne kelljen különösebb magyarázkodás nélkül szexelned, ameddig orvosilag nem ajánlott?

2015. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Eszedbe se jutna elválni, de szeretőd van, akitől teherbe esel, és titokban elmennél abortuszra? :D Az igen, van bőr a pofádon rendesen. :D
2015. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!