Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek 15 éves lányotoka...

Elengednétek 15 éves lányotokat kocsmázni?

Figyelt kérdés
Lányom elszeretne menni kocsmázni mivel meghívták az osztálytársai. 3 fiú és még 1 lány lesz rajta kívűl. Még nem annyira ismerem őket, de párszor találkoztam velük és normálisnak tüntek. Az tudom hogy az egyik fiú cigizik. Nem ismerem azt a helyet ahová mennének, nem tudom milyen emberek járnak oda. A város másik végén lakunk szóval buszoznia kellene, az utolsó busz 3/4 11-kor jön. Nem szívesen engedném el, de ő könyörög. Bízok benne, eddig semmi rosszat nem csinált, jó tanuló, az iskolában példás a magatartása. Szerintem még kicsit fiatal ehhez. Vagy engedjem? Ti engednétek?
2015. nov. 30. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Elengednem az utolso elotti buszig :) Mi is jartunk igaz a kocsmaba sakkozni,kartyazni,suti-kola no meg cigi :) 22 evvel ezelott az igaz!
2015. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Elengedném. Ha van kocsi, akkor esetleg elvinném/hoznám, amennyiben ő is szeretné.


Egyébként megbeszélném vele, hogy ha bármi van azonnal hívjon. Egyedül ne mászkáljon el sehova, és az utolsó busszal jöjjön haza.


Én is 15 voltam, amikor a szüleim elengedtek. Ráadásul elég sokszor elengedtek, a nővéreim ki is voltak akadva..de hát ez van, kitaposták előttem az utat. Kéthetente hajnal 3-ig elmehettem bulizni, cserébe elvárták, hogy az iskola rendben menjen, otthon továbbra is segítsek, ha szükségük van rá, és ha megbeszéltünk egy időpontot, akkor ahhoz tartsam magam.

Lefektették a szabályokat, én pedig tartottam magam hozzá, mert így neveltek.


Soha semmi probléma nem volt. Én is ehhez hasonlóan járnék el a lányommal.

2015. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, elengedném, én is jártam már ennyi idősen. Este egyébként nem szokott semmi különös történni a buszon, az éjszakai busz húzósabb, bár engem az sem zavar, inkább jókat röhögök magamban a sok részegen.
2015. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Az utolsó előtti busz 22:20-kor jön, elég gyakran járnak.

Sajnos nincs autónk :(

2015. nov. 30. 20:39
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Én úgy engedném el, hogy hazafelé taxival kell jönnie. Akkor nem buszozik éjszaka egyedül, mindenféle emberek között.
2015. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Bár busszal jár suliba szóval hozzá van szokva.

A taxi itt nagyon drága és a lányom nem hajlandó taxiba ülni.

2015. nov. 30. 20:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kocsma, mert egy olyan helyre ahova régen én jártam nem engedném. Az is tele volt tinikkel, mindig ittak, részegek voltak, mindegyik smárolt mindenkivel, nemtől függetlenül, volt szex a budiban is időnként... meg hasonlók. A másik kocsma a környéken meg tele volt verekedős, kötözködős idiótákkal. Szóval én nem sok jót láttam ezen a téren. Jól meggondolnám hova engedem a gyerekem. Azért kocsmánál jobb helyet is találhatnának...
2015. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

persze.

de azert nezz utana milyen hely az.egyszer én is voltam egy szulinapon

nem tudtam semmit a helyrol,de ott kiderult,hogy egy csoves hely ahova 50-60 èves alkeszok járnak,egy fiatal se volt rajtunk kivul. a szuleim kitertek a hitukbol amikor megtudtak hogy hol voltam..( akkor már 18 voltam,nem kèrdeztèk elore)

de ha az ő korosztalya jar oda,semmi kivetnivalot nem talalok benne.

2015. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Kocsmába be sem mehet 18 alatti.
2015. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem vagyok régimódi, 33 éves vagyok, 2 kislányom van. 15 évesen, éjszaka, kocsmába nem engedném el.
2015. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!