Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy döntöttünk a férjemmel,...

Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy mi soha semmit nem fogunk a gyerekeinknek megtiltani. Lesz aki a szívéhez kap?

Figyelt kérdés

Nem szülőnek való aki legszívesebben azt is megtiltaná a gyerekének, hogy sült krumplit egyen.

Mert én "szülő" vagyok!

Dehogy szülő az ilyen!



2015. dec. 3. 16:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nem kapok a szívemhez, mert nem az en gyerekem. En is igy indultam pár eve neki, de amióta tenyleg van gyerekem bizony volt mar pl gumi cukor tilalom. Nem szeretem ha órákig sir a hasa miatt.


Majd ird meg pár ev mulva milyen tisztelettudó, felelősségteljes gyereket sikerult nevelned.....

2015. dec. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Na pont ez a nevelési modszer nem jó ,mert igy csak egy undok beképzelt,neveletlen gyereked lesz.a határok,szabályok sőt a tiltások is kellenek . mindent modjával,ehet a gyerek csokit,gumicukrot,sültkruplit stb de modjával .de pl nem szaladhat el melelöled ,nem szaladhat ki az utra ,ezek is tiltások de ezekre szükség van .
2015. dec. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
[link] azt kivánom, hogy járjatok igy
2015. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

azt se tiltsd meg neki, hogy jatszon a forro sotovel...

Nyilvan nem kell mindent tiltani, de azert a kanaperol se ugraljon...

2015. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Így kell iszlám terroristát ás rablógyilkost nevelni a kölyködből, de majomszabású ember!
2015. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat.....jót mosolygok Rajtad,az biztos.3 gyerekünk van,engedékeny,liberális szülők vagyunk.DE!Vannak szabályok!Amire-hiszed,vagy nem-a gyerekeknek szükségük van!Biztonságot ad nekik.Természetesen az ésszerű,gyerekbarát szabályokra gondolok,amit következetesen alkalmaz a szülő.A gyerekkel cseszel ki,mivel mindenhol lesznek szabályok(tiltások):az oviban(még ha Waldorfba íratod is!),a suliban,az ÉLETBEN!Hidd el,VELE szúrsz ki.Sokkal nehezebb lesz hirtelen belecsöppenni a való életbe,és akkor szembesülni azzal,hogy az életben vannak korlátok,szabályok,hááát,az nem korrekt egy gyerekkel szemben.Ám Te/Ti tudjátok.
2015. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!