Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi baj van azzal ha a szülő a...

Mi baj van azzal ha a szülő a gyermekével fürdik?

Figyelt kérdés

Egy cikket olvastam ezzel kapcsolatban, hogy milyen beteg elméjű az aki a gyerekével fürdik.

Hát, én is szoktam a kislányommal fürdeni (7 hónapos), és rendkívül élvezi. Semmi hátsó dolog nincsen benne.

Borzasztónak tartom azt, hogy emberek már ebbe is minden belemagyaráznak.



2015. dec. 3. 20:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

a felnőtt emberi szervezeten számos olyan mikroorganizmus él amit nem tanácsos gyereknek átadni, pláne nem 7 hónaposnak.

és nem tudom mi értelme egyáltalán a játék jobban érdekli a gyereket mint a szülő a kádban..

2015. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
Én mondjuk nem kádban, hanem zuhany alatt fürdök együtt a fiammal, de nem tudom elképzelni hogy mi baja lehet bárkinek is az együtt fürdéssel? Már néhány hónapos babákat is visznek babaúszásra, ott nem csak a saját szüleivel, hanem más idegenekkel is együtt fürdik. A fürdőruha csak esztétikai kédés, más jelentősége nincs. (Nem mellesleg, ha valakinek nem tetszik a dolog, arra is csak azt tudom mondani, hogy semmi köze hozzá.)
2015. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Én is fürödtem anyukámmal 5 éves koromig, soha semmi bajom nem lett.
2015. dec. 3. 21:27
 14/28 anonim ***** válasza:
55%
Aki nem fürdik együtt a gyerekével az nyaralni sem viszi? Babaúszáson nincs még 20 másik felnőtt abban a medencében? Nyaron a strandon mindenki alaposan fürdik mielőtt bemennek egy medencébe? Ugyanmár! Ha bennem élt majdnem egy évig, szopta a mellem majdnem kettőt, nem lesz baja a testemtől ha egy kád vízbe ülünk bele. Felesleges ilyenen agyalni szerintem.
2015. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
44%
3 gyerekem van, az együtt fürdést soha nem szorgalmazta egyik sem, én sem. Teljesen feleslegesnek tartottam mindig is. Mindig ők fürdenek először. Én sokszor éjjel.
2015. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki a babaúszást hozza fel.De az nem jut eszetekbe,hogy egy medencevízbe azért sok vegyszert,hypot,fertőtlenítőt tesznek,nem olyan mint az otthoni víz,amibe max.egy kis habfürdőt(vagy azt sem).Kedves anyukák,hiába fürödtök előtte,akkor is nedvesek vagytok odalent,teljesen más odalent a hüvelyflórátok,mint egy pici kislánynak.Apával fürdeni ilyen szempontból "egészégesebb".De igazából nekem alapból furcsa.Minek kell együtt fürdeni?
2015. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
Babaúszásra nem is vittek a fiam. Nem egy ismerősömnek lett ott beteg a gyereke.
2015. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%

Soha nem fürödtem együtt velük a kádban,a férjem is csak 1x.

Viszon a lányom van,hogy velem zuhanyzik,jobban szeret egy ideje zuhanyozni,5 éves.

2015. dec. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
82%

Az én szüleim 30 éve is fürödtek velem együtt, az is beteg generáció volt mi?:-)

Meghalt apu 1 hónapja tragikus hirtelenséggel és épp ez az egyik emlék amikor együtt fürödtünk amire szívesen emlékszem vissza. Számomra ezek meghitt, kedves pillanatok és nagyon örülök, hogy a szüleim a 80-as években is ezt rendben tartották.

Én soha egy esetet nem hallottam vagy olvastam, hogy ettől bárkinek baja lett volna, arról többet, hogy a túl steril környezettől gyengébb immunrendszerű a gyerek.

Akinek ez furcsa ne tegye! Akinek meg kellemes élmény tegye meg nyugodtan, ezerszer több kárt okoz a nátrium nitrites virsli meg a tejszelet! (Erről is többet lehet olvasni)

2015. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
Olyan furcsának találom, hogy némelyik szülő minden jótól óvja a gyerekét nehogy beteg legyen (kutya, macska, együtt fürdés, vadon termett gyümölcsök, sarazás az udvaron és még sorolhatnám), közben meg lazán bevágja őt a bölcsibe, ahol főleg ebben az időszakban gyakorlatilag állandóan beteg mindenki.
2015. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!