Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi baj van azzal ha a szülő a...

Mi baj van azzal ha a szülő a gyermekével fürdik?

Figyelt kérdés

Egy cikket olvastam ezzel kapcsolatban, hogy milyen beteg elméjű az aki a gyerekével fürdik.

Hát, én is szoktam a kislányommal fürdeni (7 hónapos), és rendkívül élvezi. Semmi hátsó dolog nincsen benne.

Borzasztónak tartom azt, hogy emberek már ebbe is minden belemagyaráznak.



2015. dec. 3. 20:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nincs semmi extra az együttfürdésben, ha még kicsi a gyerek. Emlékszem, én is fürödtem anyukámmal, még ovis koromban, és ez mindig egy nagy élmény volt, olyan jókat lehetett játszani a vízben anyuval. Mondjuk ez nem is volt mindennapos, de néha fürödtünk így, és tök jó volt :) Meg öcsémmel is fürödtünk együtt néha, amíg anyukám meg nem elégelte, hogy utána úszik a fürdőszoba.

Épeszű ember amúgy is csak akkor fürdik együtt a gyerekével, ha mindketten egészségesek, nyilván nem teszi ki semmiféle fertőzésnek direkt a gyerekét.

Én is fürödtem együtt párszor a fiammal, amíg elfértünk a kádban ketten, meg amíg ez mindkettőnk számára okés volt (olyan 4 éves koráig kb.), semmi rosszat nem látok ebben.

De persze, ha úgy esik jól, akkor pontozzatok le engem is nyugodtan, nehogy miattam maradjon valakiben bármi frusztráció, amit nem tud más módon levezetni :D

2015. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
tényleg, milyen jó is a vegyszeres hipós víz egy babának, de hogy együtt fürödjön az anyjával??? pfej :D
2015. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
78%

Huh elolvastam a legtöbb választ!

Lehet nem kellett volna? :-)


Nekew meg sem fordult a fejemben,h bármi baja lehet a lányomnak ha együtt fürdünk!

Sőt apukával is fürdik,de olyan is volt,h 3-an pancsoltunk a kádban. Élveztük mind,játszottunk,szétpacsáltuk a fürdőt aztán egy jót vacsiztunk és elmentünk együtt aludni:-)

Ezek jó,kellemes élmények,pillanatok nekünk.

A lányunk is és mi is szeretjük.


Amúgy meg másképp nem is tudnánk mert mióta nem a babakádjában fürdik azóta eléggé sírt egyedül a nagykádban,gondoltuk ha bemegyek mellé abbamarad a sírás. És így is lett!


Anyukámmal anno én is fürödtem együtt és lám itt vagyok,sőt!!! A homokozóba ettem a homokot,gyerekként én is megmártóztam a kupac sárban, mikor bejöttek a kicsit hűvösebb idők értsd kb. 10fok,nem volt rajtam millió egy ruha,jah és még arra pluszban egy overáll! És egészséges vagyok,megfázást már-már hírből sem ismerem! Még fára is mászhattam holott anyu és én is tudtam,bármikor leeshetek / meg is történt/ de itt vagyok egy jó,vicces emlékkel a birtokomban:-)

Tudom,h az utobbi pár mondatom nem a kérdéshez tartozik, de a mi gyermekkorunk tudjátok mitől volt jobb? Hogy VOLT!!

Nem is voltam emosok meg isten tudja még mik:-)


Egy szónak is 100 a vége, kedves kérdező, ha élvezitek az együtt eltöltött pancsikolós estéket akkor még véletlenül se foszd meg a gyermekedet és magad az élménytől!!


Kapcsold ki a gyakori kérdéseket,az netet,ne olvasgass,és élvezd a babád társaságát.


Ne csak pancsoláskor,hanem mindig!!


Egyébként meg oly sok mindentől tiltjuk magunkat és gyerekünket mert ezt és ezt olvastuk, nem lehet sem így élni sem pedig így felnőni.!


Nem vagyok szuper-öko megagiga anya!!!

De... Élvezem és hagyom,h a lányom megtapasztalja az igazi gyermekkort!


Elnézést,nagyon hosszú lett!

2015. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Hát bizony az én 2 és fél éves kisfiam, az mondja, hogy aznap épp kivel akar fürdeni, anyával vagy apával. A kádunkban 3-an nem férünk el sajnos. S én ráadást 5 hónapos terhes vagyok a húgával. Imádja ahogya habot verünk, meg hullámoztatom neki a vizet etc. Ha a Balatontól nem lett baja nyáron, akkor tőlem sem lesz. Egy darabig még biztos elpancsizunk együtt. :)
2015. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Számomra semmi baj ezzel,kb 6 hónapos kora óta együtt fürdünk a kisfiunkkal,aki 7 éves lesz hamarosan.Felváltva apukája,vagy én,vagy mindhárman együtt. :)

Előtte természetesen letusolok és úgy jöhet ő.Egyedül mossa magát,ez egyértelmű,tehát nem azért fürdünk együtt,hogy segítsek neki ebben.

Nálunk ez rituálé,esti program.Ilyenkor (persze nem csak ilyenkor) sokat beszélgetünk,hülyéskedünk.

Nagyon közeli a kapcsolata velünk,nyitottak vagyunk vele és nekünk ez így természetes.

2015. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. A fürdés kellemes, laza időtöltés együtt. Erősíti a kapcsolatot, a meghitt intimitást.
2015. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én még nem válaszoltam és nem is tudok,nincs is gyerekem.

Kérdésem lenne: Aki, anyuka együtt fürdik a kisfiával, az meddig szeretné majd ezt csinálni? Vagy mindegy ki kivel.

2015. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én is együtt fürödtem a fiammal jó sokáig. A babakádban csak éktelenül üvöltött, így kipróbáltuk, hogy berakjuk a nagyba, de ugye kintről tartani nekem nem tűnt biztonságosnak, így beültem vele. Láss csodát, a nagykádban velem végre szeretett fürdeni :)

Azóta másfél éves, már egyedül fürdik a nagykádban, mármint úgy egyedül, hogy a vízben nem vagyok vele, hanem a kád szélén felügyelem.

Soha nem gondoltam arra, hogy emiatt egy beteg állat lennék.

2015. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!