Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek két diplomája van,...

Akinek két diplomája van, hány éve séves korára tervezi az (első) babát?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
2 diplomám van.. az első az első után a második a második után született.
2015. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

a nővéremnek kettő van, most 33 éves, és most állnak neki.

a barátnőm 35 éves, az első babáját 34 évesen szülte, ő is két diplomás. szerintem ez a reális..

a nővérem is kb. 2 éve dolgozik, mert ugye előtte tanult..ennyi munkatapasztalat meg szerintem kell is, ha az ember vissza akar majd menni gyed/gyes után dolgozni.

2015. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

30 körülre terveztük még egyetem alatt a férjemmel. 26 évesen akartam először nagyon, de a két diplomám közül egyik sem jött be, 27 éves koromra lett meg az új szakmámban a munkatapasztalat, így most vállaltunk.

29hkm

2015. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Két diplomám van, 26 évesen végeztem a tanulással, 30 évesen szültem az elsőt, 32-vel a másodikat, 35-el a harmadikat.

Mindegyik gyerek után dolgoztam újra (mondjuk olyanok is a szakmáim, hogy lehet...).

Én szültem volna hamarabb is, de 28 évesen ismertem a meg a férjem, és hát ő is kellett hozzá... :D

2015. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
amit a 2. ír, szerintem az egy jó út - döntés, hogy megcsinálni az elsőt, vállalni gyermeket, és ha van mellette mód és idő, és pénz, akkor második diplomát csinálni, mert őszintén egy gyerek mellett azért lehet tanulni, én is gyerek mellett tanulok, igaz csak egy okj-t, de gondolom levelezőn lediplomázni sem lehet sokkal másabb.
2015. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálunk a levelezősök is ugyan azt a tételt húzták, mint mi, de ez most nem lényeg. :)
2015. dec. 8. 13:05
 7/21 anonim válasza:
16%

Nekem a 2. még csak tervben van (első éves vagyok most),de SOHA nem akarok egy gyereket sem! Minek?


23/L

2015. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó köszönjük hogy ezt az abszolút ide nem illő infót megosztottad velünk...



Gyerek mellett csak az tud tanulni akinek van segítsége, bármikor ugrasztható a nagymama, különben még vizsgázni sem tudsz eljárni, ha a férjed dolgozik, a tanulásról nem is beszélve! Az az idő míg alszik a gyerek nem elég a tanulásra, egy 1 éves meg nem fogja megérteni hogy most anya azért nem foglalkozik vele mert tanulnia kell...


KÉt diplomával 30 körül tervezném kb a babát.

2015. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én még a régebbi fajta közoktatási rendszerben (nem volt még major/minor, mi voltunk az utolsó előtti régifajta évfolyam) 2 szakot csináltam egymás mellett, mindegyik 5 éves képzés volt. 18 évesen kezdtem 23 évesen lediplomáztam fél év különbséggel mindkettőből. 27 évesen lettem először édesanya.
2015. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%

Én sem értem, hogy lehet gyerek mellett tanulni. Nekem csak egy 10 hónaposom van, de mellette csak a gyk-ra futja a megmaradt agyi kapacitásaimból :) pedig lusta disznó vagyok, házimunkát se nagyon csinálok, főzni meg végképp nem állok neki :)

Egy àtlag gyerek napi 2 órát alszik napközben, azalatt az ember épphogy végez a teendőkkel, amikor meg ébren van és papírt lát nálam, nem nyugszik, míg meg nem szerzi és meg nem eszi :)

2015. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!