Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi pénzből mennyire lehet...

Ennyi pénzből mennyire lehet bevállalni egy gyereket?

Figyelt kérdés

Ha a hitel fizetése után, a két felnőtteknek fejenként nettó 100 ezret fizetés marad, és albérletben (megyeszékhelyen) laknak ?


Azért nem szeretnénk kuporgatni, de nem is költenénk feleslegesen.


pl. turis ruha, egy kis zöldség/gyümölcs, néha minőségi ital



2015. dec. 9. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyet igen.
2015. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2015. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

zöldségből gyümölcsből nem kicsi kell majd hanem egy rakat :))


amúgy 300.000 Ft-os össz bevételre én max egy gyereket vállalnék. De egyet simán. Csak nem fogtok minden évben külföldön nyaralni :)

2015. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam 300-at.

200 lesz az, bár csurran-cseppen mellé máshonnan is, de azt most nem számolnám bele.

Ezt kérdezném, hogy 200 nettóból 3-an.

2015. dec. 9. 18:52
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

A 200 nettóból még lejön a bérleti díj és a rezsi?

Egyéb költségek? Bérlet, benzin?


Optimális esetben kerül csak kevésbe egy újszülött.

Ha bármi probléma van (hasfájás, reflux, gyógytorna), akkor már a kezdetektől sok.

És exponenciálisan nőnek a költségek.

2015. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Magyarul nettó 200 eFt-otok van (ami valószínűleg még kevesebb lesz, amíg otthon vagy a gyerekkel) és albérletben laktok. Nem szívesen vállalnék ilyen fizetés mellett gyereket, főleg úgy, hogy még az albérleti díjat is ebből kell kigazdálkodni.
2015. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
200-ra én nem vállalnék, ha csak nem vagyok 35 éves...ellenkező esetben inkább csinálnék egy olyan szakmát amivel többet tudok keresni.
2015. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
1et,van akinek ennyi sincs,nem keres Magyarországon mindenki fejenként 200ezret..akkor még kevesebb gyerek lenne
2015. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Ebből mennyi az albérlet?

Nekünk is kb ennyi, de albérletre nem kell költeni, örökölt lakás van. Nálunk az első úton van, van félretéve kb félmillió, szeirntem ki fogunk jönni :)

Ha jól beosztjátok ki lehet jönni belőle, egy gyereknek elsősorban szeretetre és törődésre van szüksége, őt nem igazán érdekli, hogy milyen szép a kiságy vagy milyen divatos a babakocsi.

2015. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Egy gyerek szerintem belefér még.
2015. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!